השאלה לגבי סוגיית הזוכה בכדור הזהב הולכת וצוברת תאוצה. בעוד שהולכים וגוברים הדיווחים והסקרים לפיהם ליאו מסי הוא הפייבוריט לזכות בתואר בפעם השביעית בקריירה, יש שחושבים שהפרמטר המרכזי בקביעת השחקן הטוב ביותר לשנת 2021 צריך להיות דווקא הפרמטר הקבוצתי, אחד מהם הוא שוערה של אינטר, סמיר הנדנוביץ’. 

משחקי הליגה האיטלקית משודרים בערוץ ONE2 למנויי HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

הנדנוביץ’ נשאל מי לדעתו צריך לזכות בכדור הזהב וענה ללא כל היסוס: “ז’ורז’יניו ניצח הכל. בשבילי, השחקן הטוב ביותר הוא לא זה שיש לו הכל ב-DNA שלו, אלא זה שמסוגל להגיע לפסגה, אחרת מסי צריך לזכות בכדור הזהב בכל שנה”. 

ז'ורז'יניו חוגג (רויטרס)ז'ורז'יניו חוגג (רויטרס)

השוער התייחס גם לפרידה מאנטוניו קונטה תחתיו זכה באליפות בעונה האחרונה: “אנחנו השחקנים צריכים להודות לקונטה גם אם שתי העונות האחרונות היו מאוד תובעניות. מה שהדהים אותי הייתה המנטליות שהוא הביא לקבוצה הזו, בזכותו עשינו את הצעד הגדול ביותר. קונטה נהיה אמוציונלי כשהוא מדבר לשחקנים שלו, הוא תמיד יודע להגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון”, הוסיף.

אנטוניו קונטה (רויטרס)אנטוניו קונטה (רויטרס)

הרמה של הליגה האיטלקית: “על הנייר, הסרייה א’ נותרה הליגה הקשה ביותר. היא לא העשירה ביותר, אבל הנבחרת זכתה ביורו ויש הרבה שחקנים חזקים. הכדורגל התפתח וכל הקבוצות רוצות ללחוץ גבוה ולתקוף, יש לנו כל כך הרבה שחקנים טובים כי אנחנו משחקים כדורגל הרבה יותר התקפי עכשיו”.

הנדנוביץ’ התייחס לדיווחים לפיהם אינטר מעוניינת בשוער אייאקס, אנדרה אונאנה: “שמועות הן חלק מהמשחק. אבל אני עדיין בכושר ומרגיש טוב. אני חי בשביל הכדורגל, יש לי תשוקה ואני לא חושב על העתיד. עלינו להגיע ליעדים שלנו העונה, זה הדבר החשוב ביותר”.

סמיר הנדנוביץ (רויטרס)סמיר הנדנוביץ (רויטרס)
אספרסו איטלקי: המיטב מפתיחת העונה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל