החוזה של ניימאר בפאריס סן ז’רמן הוא ככל הנראה אחד ההזויים שנראו בכדורגל וכולל סעיפים מוזרים מאוד. ב’מונדו דפורטיבו’ הקטלוני ממשיכים בסדרת תחקירים של ממש על חוזהו של הכוכב הברזילאי אצל סגנית אלופת צרפת והיום (שני) חשפו סעיף מעניין במיוחד, שמכניס לכוכב הברזילאי הרבה מאוד כסף, בלי מאמץ. 

על פי המידע האחרון שהופיעה ב’מונדו’, ניימאר מקבל סכום של לא פחות מ-541,680 אירו רק על היותו “אדיב, דייקן, ידידותי וזמין לאוהדים”. כן, משהו כמו בונוס על “התנהגות טובה”. אגב, הסעיף הזה כולל גם איסור על ביקורת על החלטות ניהולויות או מקצועיות של המועדון, אולי זו גם הסיבה שלא שמענו אותו מתבטא בכל הקשור לסאגת קיליאן אמבפה.  

ניימאר בחימום (רויטרס)ניימאר בחימום (רויטרס)

המועדון כינה את הסעיף הזה “בונוס אתי”, והוא מכניס לניימאר הכנסה אוטומטית שנתית בגובה 6,500,160 אירו. אותו סעיף גם דורש מניימאר “להודות לקהל לפני ובסיום כל משחק”. 

רק לפני מספר ימים החלו ב’מונדו’ לחקור את חוזהו של ניימאר, כאשר מהתחקיר עולה כי הסכום שהוציאו בפאריס על הכוכב הברזילאי עד היום עומד על 489,228,117 אירו רק עד השלב הזה. סכום שנשמע דמיוני.

החוזה החדש של ניימאר שיהיה עד 2025 נסגר בתנאים דומים לאלו שהיו בחוזה הקודם, כך שהמספרים עוד יגדלו יותר ויותר עם הזמן. כל אלו רק בענייני החוזה, ולא כוללים רכב, מגורים ודברים נלווים. החוזה החדש של ניימאר שיהיה עד 2025 נסגר בתנאים דומים לאלו שהיו בחוזה הקודם, כך שהמספרים עוד יגדלו יותר ויותר עם הזמן. כל אלו רק בענייני החוזה, ולא כוללים רכב, מגורים ודברים נלווים.

הכפילים: מסי וניימאר מתכוננים לצ'מפיונס