חלון ההעברות לקראת עונת 2021/22 ברחבי אירופה מתחמם וביבשת ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות ובסגירת עסקאות רשמיות. כאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בשוק. 

הודעות רשמיות

# רכש מסקרן לאסטון וילה. המועדון הודיע רשמית כי הגיע לסיכום עם באייר לברקוזן על רכישתו של לאון ביילי, בכפוך לכך שהשחקן ישלים בדיקות רפואיות.

ספקולציות חמות

# אחת ההעברות הגדולות של הקיץ בדרך להיסגר? ב’סקיי’ דווח כי אסטון וילה עשויה להסכים להצעה שמנצ’סטר סיטי הגישה על הכוכב הגדול שלה, ג’ק גריליש. לפי הדיווח וילה קיבלה הצעה בשישי מהסיטיזנס, העומדת על 100 מיליון ליש”ט ועוד לא החזירה תשובה. יחד עם זאת, במועדון יאפשרו לקפטן לעזוב ובכך לשבור את שיא ההעברות בפרמייר ליג השייך לפול פוגבה שעבר למנצ’סטר יונייטד תמורת 89 מיליון ליש”ט מיובנטוס בקיץ 2016.

ג'ק גריליש (רויטרס)ג'ק גריליש (רויטרס)

# אחרי שמועות העזיבה ודיווחים על טרייד אפשרי עם אתלטיקו מדריד, נראה כי הישארותו של אנטואן גריזמן בברצלונה הפכה לסופית. במועדון הקטלוני מעריכים את השחקן הצרפתי ובספרד נטען כי רק אם תגיע הצעה משמעותית במיוחד עבור הכוכב, ישקלו אותה. בנוסף, דווח כי החלוץ אפילו לא יתבקש לקצץ בשכרו, כאשר הוא עדיין רוצה להמשיך ולהיאבק על מקומו ב-11 ומתאמן היטב במחנה הקבוצה בגרמניה. ב’אס’ הוסיפו וטענו שקומאן אישר גם לפיליפה קוטיניו להישאר.

# מנגד, נשיא אתלטיקו אנריקה סרסו עדיין לא שולל כלום בעניינו של הצרפתי: “יודעים שזאת תהיה החתמה קשה, אבל אנחנו מחכים לחדשות”.

אנטואן גריזמן (רויטרס)אנטואן גריזמן (רויטרס)

# ברנרדו סילבה בן ה-26 הודיע למנצ’סטר סיטי כי הוא מעוניין לעזוב לפי דיווח ב’דיילי מייל’. השחקן מעוניין לעבור לספרד, כאשר ברצלונה ואתלטיקו מדריד הוזכרו כמועמדות. אחת הסיבות לרצונו של הפורטוגלי להיפרד מאלופת אנגליה – העובדה שהתכולים מגבירים את מאמציהם לצרף את ג’ק גריליש.

ברנרדו סילבה (רויטרס)ברנרדו סילבה (רויטרס)

# לידס “תגנוב” את אדאמה טראורה לליברפול? אחרי הדיווחים האחרונים באנגליה לפיהם המייטי רדס מעוניינים בקיצוני הספרדי של וולבס, בממלכה הבריטית טענו שהקבוצה של מרסלו ביילסה הציעה לזאבים 35 מיליון אירו עבור השחקן.

אדאמה טראורה (רויטרס)אדאמה טראורה (רויטרס)
ההולנדים של בארסה בתחרות על הקלנועית