חלון ההעברות לקראת עונת 2021/2022 ברחבי אירופה מתחמם וביבשת ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות ובסגירת עסקאות רשמיות. כאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בשוק.

חדשות רשמיות

# אלצ’ה, שהוזכרה כמי שמעוניינת בבלם מכבי תל אביב, לואיס הרננדס, הודיעה על החתמתו של אנזו רוקו, הבלם הצ’יליאני, בחוזה לשתי עונות. בכך השלימה את סגל הבלמים שלה, מה שככל ראה סוגר את הדלת בפני הספרדי של הצהובים.

# מילאן מודיעה רשמית על הארכת חוזהו של דוידה קלאבריה.

ספקולציות חמות

# בספרד ממשיכים לטעון שליאו מסי ואנטואן גריזמן כבר לא ישתפו פעולה יותר בברצלונה בגלל תקרת השכר, ושהקטלונים יהיו חייבים למכור הקיץ את הצרפתי. באנגליה טוענים: מנצ’סטר סיטי היא אופציה עבור הצרפתי, כאשר פפ גווארדיולה אף שוחח עם החלוץ באופן טלפוני. אלופת אנגליה עדיין מעדיפה את הארי קיין, אבל לאור העובדה שמעברו של האנגלי מטוטנהאם מסובך, גריזמן עשוי להילקח בחשבון.

# לפי דיווחים באירופה: בימים האחרונים מנצ’סטר יונייטד האיצה מגעים מול קשרה של ראן, אדוארדו קמאבינגה, בתקווה לצרפו לקראת העונה הבאה. השדים האדומים מתכוננים ליום שאחרי פול פוגבה ורואים ביהלום הצרפתי מחליף ראוי. במועדון יקוו להגיע להסדר בסביבות 30 עד 35 מיליון אירו.

אדוארדו קמאבינגה (רויטרס)אדוארדו קמאבינגה (רויטרס)

# פבריציו רומנו מדווח כי רומא על סף החתמתו של שוער חדש: אחרי הפרידה מפאו לופס, רוי פטריסיו, שוערה של וולבס ונבחרת פורטוגל, סיכם על הצטרפותו, ינחת בימים הקרובים ויצטרף רשמית. האנגלים יקבלו עבורו 11 מיליון אירו ויחתימו את חוסה סה, שוערה הפורטוגלי של אולימפיאקוס, כמחליף.

האם הטענות כלפי ה-VAR מוצדקות או לא?