רגע לפני גמר ליגת האלופות ההיסטורי והראשון בתולדותיה מול צ’לסי, מנצ’סטר סיטי מתחילה כבר לחשוב על ההכנות לעונה הבאה, כאשר על פי דיווח ב’דיילי מייל’ האנגלי, הסיטיזנס של פפ גווארדיולה מתכננים למכור הקיץ את ראחים סטרלינג וריאד מחרז.

על פי הדיווח, התכולים מתכננים למכור את שחקן הכנף האנגלי בן ה-26, שהגיע לפני 6 שנים מליברפול תמורת 49 מיליון ליש”ט וסיפק העונה 14 שערים ו-12 בישולים ב-48 הופעות בכל המסגרות וכמו כן, גם את הכוכב האלג’יראי, שהגיע לפני 3 שנים תמורת 60 מיליון ליש”ט מלסטר וסיפק העונה 9 שערים ו-14 בישולים ב-47 הופעות בכל המסגרות.

ראחים סטרלינג (רויטרס)ראחים סטרלינג (רויטרס)

על פי הדיווח, ארסנל מעוניינת בשני השחקנים, אך צפויה להתקשות לעמוד בעלויות הגבוהות בעקבות הפגיעה הכלכלית שנגרמה מכך שהקבוצה לא הצליחה להשיג כרטיס למפעלים האירופיים בעונה הבאה. לצד התותחנים, גם ריאל מדריד וברצלונה מוזכרות כמועמדות לקלוט את השניים.

ריאד מחרז (רויטרס)ריאד מחרז (רויטרס)

אגב, באותו דיווח טוענים כי ההחלטה של סיטי עשויה לנבוע מרצון לממן את עסקת רכישתו של הארי קיין מטוטנהאם, שכן על פי הדיווחים החלוץ האנגלי של התרנגולים החליט לעזוב והסיטיזנס מוזכרים כמועמדים לקלוט אותו, כמו גם מנצ’סטר יונייטד, צ’לסי וקבוצות נוספות ברחבי אירופה.

הארי קיין (רויטרס)הארי קיין (רויטרס)
צפו באתלטיקו מדריד מניפה את גביע האליפות