ברצלונה מתכוננת לעונה הבאה אחרי המקום השלישי בליגה הספרדית וההדחה בשמינית גמר ליגת האלופות. בברצלונה טענו הבוקר (שלישי) כי צפויה פגישה בין רונאלד קומאן לנשיא ז’ואן לאפורטה, אך למעשה היה מדובר בתרגיל של לאפורטה, כאשר העיתונאים היו בטוחים שהוא נפגש עם קומאן הוא בעצם נפגש עם נציגיו של קשר ליברפול, ג’ורג’יניו ויינאלדום, שסיים את חוזהו ולא ימשיך במועדון האנגלי. בפגישה נכחו גם המנהל הספורטיבי של ברצלונה, מתיאו אלמני, וסגן הנשיא רפא יוסטה. עוד דווח כי אחיו של מסי, רודריגו, היה המתווך בין הצדדים.

ויינאלדום הוזכר בחודשים האחרונים כמועמד לקבוצה הקטלונית ואתמול כמי שעומד לחתום בבאיירן מינכן. אלא שכעת הדיווחים הם כי בפגישה עם לאפורטה נסגרו תנאיו עד 2024 בשורות ברצלונה והוא עתיד להיות הרכש הרביעי שמצטרף הקיץ בהעברה חופשית יחד עם אריק גרסיה, קון אגוארו וממפיס דפאיי.

רונלד קומאן (La Liga)רונלד קומאן (La Liga)

ויינאלדום בן ה-30 אמור לעבות את מרכז המגרש של ברצלונה ולחבור שם לפרנקי דה יונג, שותפו לנבחרת הולנד. השחקן שגדל בספרטה רוטרדם ובהמשך בפיינורד, שיחק גם ב-PSV וב-2015 הגיע לפרמייר ליג לניוקאסל. אחרי עונה מצויינת במדיה, עבר לליברפול ושיחק שם במשך חמש עונות. הוא זכה עם הקבוצה מאנפילד באליפות ובליגת האלופות. מאמנו בנבחרת הולנד היה קומאן, טרם הגעתו לברצלונה. 

ז'ואן לאפורטה (רויטרס)ז'ואן לאפורטה (רויטרס)
הטבלה שחופשת את הכובשים המצטיינים בספרד