כאשר היא נכנסת לישורת האחרונה של העונה, רחוקה ארבע נקודות בלבד מאתלטיקו מדריד המוליכה ונערכת כמו כן לגמר הגביע הספרדי מול אתלטיק בילבאו, ברצלונה כבר החלה לעבוד לקראת העונה הבאה, כאשר על פי דיווח ב’ספורט’ הספרדי, ממפיס דפאיי וג’ורג’יניו ויינאלדום קרובים מאוד לחתימה בשורות הקטלונים.

שני ההולנדים, אשר זוכים להערכה רבה מצידו של מאמן בארסה רונאלד קומאן, צפויים לחתום לשלוש שנים במועדון ושניהם יגיעו כשחקנים חופשיים, דפאיי לאחר סיום חוזהו בליון הצרפתית, כמו ויינאלדום, שיגיע בחינם לאחר שיסיים את חוזהו בליברפול. 

בנוסף, כידוע, שחקן נוסף שצפוי להגיע בחינם הוא הבלם אריק גארסיה, שמסיים בקיץ את חוזהו במנצ’סטר סיטי. העיתונאי מריו קורטחנה דיווח כי ברצלונה הודיעה לאמרסון, המגן הימני בן ה-22 שהושאל לבטיס, כי יהיה חלק מהסגל. הקבוצה תשקול למכור אותו תמורת 25 מיליון אירו ומעלה. 

ג'וניור פירפו עם אמרסון (La Liga)ג'וניור פירפו עם אמרסון (La Liga)

בתוך כך, שחקן הכנף בן ה-20 של סביליה, בראיין חיל, אשר משחק העונה בהשאלה בשורות אייבר, מאוד מוערך על ידי אנשי ברצלונה, אך מאחר וסעיף השחרור שלו בסביליה עומד על 40 מיליון אירו והאנדלוסים לא צפויים להתפשר על סכום נמוך יותר, אין באפשרותה של בארסה להנחיתו בשלב זה בקאמפ נואו.

אנסו פאטי (רויטרס)אנסו פאטי (רויטרס)

אחרי שביקר אצל מומחה בליון, כוכבה הצעיר של ברצלונה, אנסו פאטי, שנותח במיניסקוס בברכו השמאלית, ייבדק פעם נוספת בעוד 15 ימים בכדי לבחון את מצבו והאם הוא מפתח דלקת, אם התוצאות לא יהיו משביעות רצון, החלוץ בן ה-18 עשוי למצוא את עצמו עובר ניתוח נוסף.

1:6 משוגע לבארסה! צמדים למסי ודסט