חלון ההעברות לקראת עונת 2020/2021 ברחבי אירופה כבר איתנו וביבשת ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות ובסגירת עסקאות רשמיות. כאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בשוק.

רשמי

# זה רשמי, סנטיאגו אריאס בבאייר לברקוזן. הקולומפיאני הבין-לאומי של אתלטיקו מדריד הושאל לעונה אחת לקבוצה הגרמנית לאחר שהושג סיכום רשמי בין המועדונים.

# לצ’לסי יש שוער חדש שיתחרה עם קפה אריסבלאגה על אפודת השוער הראשון. הבלוז של פרנק למפארק המשיכו במסע הרכש המרשים שלהם הקיץ כאשר הודיעו על החתמתו של שוערה הסנגלי בן ה-28 של ראן הצרפתית, אדוארד מנדי, על חוזה לחמש שנים תמורת סכום המוערך ב-23 מיליון ליש”ט.

# בולוניה האיטלקית הודיעה על החתמתו של המגן השמאלי הסקוטי בן ה-18 של הארטס הסקוטית, ארון היקיי.

ספקולציות חמות

# אחרי עזיבתו של לואיס סוארס לאתלטיקו מדריד, ברצלונה חוזרת לאופציית חלוצה הארגנטינאי בן ה-23 של אינטר, לאוטרו מרטינס, כך על פי רשת הרדיו הקטאלונית, RAC1. עם זאת, על פי הדיווח, בבארסה מבינים כי לא יהיה פשוט להנחית בקאמפ נואו את הכוכב של הנראזורי.

לאוטרו מרטינס (רויטרס)לאוטרו מרטינס (רויטרס)

# צ’לסי של למפארד עשויה להיות בדרך לרכש נוסף, כאשר קשרה הדפנסיבי בן ה-21 של ווסטהאם, דקלאן רייס, מתכוון לנסות ולהפעיל לחץ על הנהלת הפטישים על מנת לעבור לבלוז.

דקלאן רייס (רויטרס)דקלאן רייס (רויטרס)

# ממי שמגיעים לצ’לסי למי שעשוי לעזוב. באנגליה מדווחים כי קשר הבלוז, רוס בארקלי, מושך עניין מצד לידס ואסטון וילה.

רוס בארקלי (רויטרס)רוס בארקלי (רויטרס)

# על פי דיווחים בתקשורת האנגלית, ארסנל שוקלת למכור את אלכסנדר לקאזט על מנת לממן את החתמתו של חוסם אוואר מליון הצרפתית תמורת סכום המוערך ב-54 מיליון ליש”ט.

חוסם אוואר (רויטרס)חוסם אוואר (רויטרס)

# טוטנהאם של ז’וזה מוריניו הגישה לאינטר הצעה על סך 50 מיליון אירו תמורת הבלם הסלובקי מילאן שקריניאר, אך הנראזורי דורשים 60 מיליון אירו והמגעים בין המועדונים נמשכים.

מילאן שקריניאר (רויטרס)מילאן שקריניאר (רויטרס)

# מנצ’סטר יונייטד ממשיכה לפעול בנסיון להשלים את החתמתו של המגן השמאלי הברזילאי של פורטו, אלכס טלס, כאשר כעת השדים האדומים מנסים להוריד את דרישות המועדון הפורטוגלי מאחר ובחוזהו נותרה עונה אחת בלבד.

אלכס טלס חוגג (רויטרס)אלכס טלס חוגג (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה