טיאגו אלקנטרה יחתום בליברפול לארבע שנים, כך אישר היום (חמישי) יו”ר באיירן מינכן, קרל היינץ רומניגה. הקשר הספרדי בן ה-29 עוזב את באיירן מינכן, אשר תקבל עבורו כ-30 מיליון אירו. המועדונים ניהלו משא ומתן בימים האחרונים והצליחו להגיע לכדי סיכום על תנאי המכירה של השחקן, שמצידו כבר סגר את תנאיו בקבוצה של יורגן קלופ. הוא צפוי לעבור בדיקות רפואיות ולחתום רשמית.

החיזוק של טיאגו יכול להוביל לשינוי בגזרתו של ג'ורג'יניו ויינאלדום, הקשר ההולנדי אשר מבוקש על ידי רונאלד קומאן בברצלונה. בשבועות האחרונים העריכו כלי התקשורת בספרד ובאנגליה כי אם טיאגו יעשה את דרכו לאנפילד, ההולנדי כתוצאה מכך יעבור לקאמפ נואו בשל הפיחות אשר עתיד להתרחש במעמדו. 

צמד למסי ושער טיקי-טאקה ענק ב-1:3 לבארסה

טיאגו, אחיו של ראפיניה שעוד שייך לברצלונה, ובנו של מאזיניו הברזילאי, זכה עם באיירן מינכן בליגת האלופות בחודש שעבר והשלים עונה חלומית מצידו בבוואריה, אך גם הגיע לשנת החוזה שלו כשהוא לא מוכן לחדשו ולכן באיירן מינכן נאלצת למכור אותו. בזמנו רכשה אותו מברצלונה ב-25 מיליון אירו כאשר פפ גווארדיולה הביא אותו מהקאמפ נואו. 

ג'ורגי'ניו ויינאלדום וגארי קייהיל (רויטרס)ג'ורגי'ניו ויינאלדום וגארי קייהיל (רויטרס)

הקדנציה של טיאגו בבאיירן מינכן כוללת 150 הופעות בליגה, 17 שערים ו-21 בישולים, זכייה אחת בליגת האלופות, 7 אליפויות גרמניה, 4 זכיות בגביע הגרמני, זכייה בסופרקאפ האירופי וזכייה אחת באליפות העולם למועדונים כמו גם 3 זכיות בסופרקאפ הגרמני.