חלון ההעברות לקראת עונת 2020/2021 ברחבי אירופה כבר איתנו וביבשת ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות ובסגירת עסקאות רשמיות. כאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בשוק.

העברות רשמיות

# טימותי קסטאן, מגנה הימני של אטאלנטה האיטלקית בשלוש העונות האחרונות ושחקן סגל נבחרת בלגיה, השלים את מעברו לאנגליה והוא ילבש את המדים של לסטר סיטי בחמש השנים הקרובות. השועלים שילמו לאיטלקים, לפי דיווחים, סכום מכובד של 21.5 מיליון אירו.

# מאריבור, סגנית האלופה הסלובנית, מינתה אלוף עולם לעמוד על הקווים במטרה להחזיר לעצמה את תואר האליפות. מאורו קמוראנסי, ששיחק ביובנטוס בשנותיו היפות ביותר וזכה עם נבחרת איטליה במונדיאל ב-2006, מונה למאמן הקבוצה. קמוראנסי אימן בעבר במקסיקו וארגנטינה והגיע לסלובניה בינואר השנה, כשמונה כמאמן טאבור סז’נה. 

ספקולציות חמות

# ארתורו וידאל על סף חזרה לליגה האיטלקית. הקשר שמסיים את הקדנציה בברצלונה בטונים צורמים, קיבל הודעה מסגנית אלופת ספרד כי הוא משוחרר מהחוזה עליו הוא חתום עד קיץ 2021, ויכול לחתום בכל קבוצה שירצה. מי שאמורה לקלוט את הצ’יליאני היא אינטר אצלה הוא כבר סיכם את תנאיו, והחתימה הרשמית אמורה להתבצע בימים הקרובים. ברצלונה מבחינתה אולי משחררת שחקן שנמצא תחת חוזה בחינם, אך בכך היא חוסכת לעצמה את המשכורת שהייתה אמורה לשלם לו על עונת 2020/20201. 

מצעד השמועות בשוק ההעברות השבועי באירופה

# הקדנציה המאכזבת מאוד של תומא למאר באתלטיקו מדריד בדרך לסיומה, אך היעד הבא של שחקן הכנף טרם ידוע. מי שהייתה שמחה להחתימו היא פורטו, שאף פנתה לנציגיו, אך שמעה מהם שהצרפתי אפילו לא מוכן לשמוע את ההצעה בשל העובדה שהוא נחוש לעבור לפרמייר ליג. מי שהוזכרו כמועמדות לקלוט את השחקן, שהגיע למדריד בקיץ 2018 תמורת סכום עתק של 70 מיליון אירו, הן וולבס ואברטון.

תומא למאר (La Liga)תומא למאר (La Liga)

# אנטוניו קונטה נחוש מאוד ולא מתכוון לוותר על האופציה להתאחד עם נגולו קאנטה. על פי התקשורת באיטליה, כדי להגיע לצ’לסי עם הצעה מספקת עבור הקשר הצרפתי, מאמן אינטר הורה להנהלה למכור את שלושת המושאלים – איבן פרישיץ’, דלברט וז’ואאו מריו.

נגולו קאנטה (רויטרס)נגולו קאנטה (רויטרס)

# עוד באיטליה, פיורנטינה שמחפשת חיזוק משמעותי למרכז המגרש החליטה ככל הנראה להפסיק את המרדף שלה אחרי לוקאס טוריירה מארסנל בשל עלויותיו. במקום האורוגוואי, הוויולה תפנה לאופציית ג'אקומו בונאבנטורה ממילאן.

ג'אקומו בונאבנטורה (רויטרס)ג'אקומו בונאבנטורה (רויטרס)