ליברפול נמצאת בעיצומה של עונה היסטורית, שאחרי 25 מחזורים בפרמייר ליג, היא מחזיקה במאזן בלי נתפס של 24 ניצחנוות ותוצאת תיקו אחת, ובפער של 22 נקודות אחרי השנייה בטבלה מנצ’סטר סיטי. אם נוסיף לכך את הזכייה שלה בליגת האלופות בעונה החולפת ואת הזכייה בתואר אלופת העולם למועדונים, קשה להתמודד עם הקביעה שמדובר כנראה בקבוצה הטובה בעולם כיום.

מי שפרגן בגדול לקלופ ולחניכיו, ובעיקר לחבריו הברזילאים, הוא אגדת הכדורגל קאקה שאמר בראיון ל’סקיי ספורט’: “אני נהנה לראות את ליברפול העונה. אנחנו יודעים כמה קשה בליגה כמו הפרמייר ליג לעשות עונה כמו שהם עושים. זה אומר הרבה על מועדון כשהוא יכול להעמיד קבוצה כזאת”.

“המאמן שלהם, קלופ, הוא מהפכן וחלוץ בתחומו. עבורנו חובבי הכדורגל זה כיף לראות קבוצה שמשחקת בצורה הזאת. הוא לא מפחד לבצע שינויים, לעשות ניסויים, ולנסות לעשות דברים חדשים. זה מאוד חשוב לכדורגל”.

קאקה (עמרי שטיין)קאקה (עמרי שטיין)

“אני מאוד שמח גם לראות את הברזילאים שמשחקים שם. אני חושב שהם הכי טובים בעולם בתפקיד שלהם. אליסון הוא השוער הכי טוב בעולם כרגע, פאביניו אחד הקשרים הכי יציבים וטובים בתפקידו, ורוברטו פירמינו...אתה רואה אותו משחק, הוא מבין כל כך טוב את התפקיד שלו במגרש. הוא החלוץ הכי טוב בעולם ביחד עם הבחור הזה מברצלונה...לואיס סוארס. זה מאוד חשוב לכדורגל הברזילאי”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה