כמו שאר אריות היבשת, גם ליברפול של יורגן קלופ מתוכננת לעונת 2019/20 בטורנירי ומשחקי הכנה כאלה ואחרים. בינתיים, המאמן הגרמני של אלופת אירופה מתכונן גם הוא לעונה וכהרגלו בקודש, סיפק לעיתונאים אמירה ונחרצת במהלך מסיבת העיתונאים לקראת המשחק של המייטי רדס הערב (ראשון) מול נאפולי בסקטולנד במסגרת טורניר ההכנה. 

“אינני יכול לדבר על התנהלות של קבוצות אחרות בשוק ההעברות”, חימם קלופ בפתיחת דבריו, רגע לפני שהשאיר את הפוליטיקה בצד ובדרכו שלו, סיפק הצהרה של ממש בנוגע למסע הרכש המסיבי של כמה מהקבוצות הגדולות באירופה בחלון. “אני לא יודע איך הן עושות את זה, אבל צריכים לשים לב לאיך שזה קורה”, הזהיר קלופ, שהמשיך לזרוק עקיצות ליריבות.

אתלטיקו מנצחת את ריאל בדרבי 3:7

“השקענו כל כך הרבה בקבוצה הזאת, אנחנו לא נמצאים בעולם הפנטזיה שבו אנחנו יכולים לעשות מה שאנחנו רוצים. יש ארבע קבוצות שכן יכולות לעשות זאת – ריאל מדריד, ברצלונה, מנצ’סטר סיטי ופריס סאן ז’רמן, אבל אני לא מעביר ביקורת”.

כידוע, בניגוד לקבוצות אותן הזכיר הגרמני, שהוציאו סכומים אסטרונומים על רכש במהלך הקיץ במטרה לנשל אותו ואת קבוצתו מתואר אלופת אירופה, ליברפול שמרה על הסגל שהביא לה את הגביע מלבד החתמתו של ילד הפלא בן ה-16 הארווי אליוט שהצטרף מפולהאם ולא יקח חלק פעיל בסגל של קלופ.

אגב, כשאחד העיתונאים הזכיר לקלופ שקבוצתו הוציאה יותר מ-200 מיליון אירו בקיץ הקודם על הרכישות של אליסון, פאביניו, נבי קייטה וג’רדאן שאקירי, למאמן לא נותר דבר להגיד מלבד: “אנחנו עשינו את החשבון ויכולנו לשלם להם”. בהתחשב בעובדה שהחמישה היוו תוספת כוח משמעותית שהנחיתה את גביע אירופה לאלופות באנפילד וכמעט וקטפה גם את אליפות אנגליה, נראה שהחשבון בהחלט השתלם.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה