מנצ’סטר יונייטד הודיעה היום (שבת) רשמית על החתמתו של ארון וואן-ביסאקה מקריסטל פאלאס, והפכה אותו למגן הימני הכי יקר בהיסטוריה של המשחק כששילמה עבורו לא פחות מ-55 מיליון אירו. לא כל יום שחקן הופך ליקר ביותר בעמדתו, וזה הזמן להיזכר ברשימת המגנים הימניים היקרים ביותר, אחרי האנגלי שתופס את הפסגה.

במקום השני נמצא באופן מפתיע אנגלי נוסף, ומדובר בקייל ווקר. מנצ’סטר סיטי שילמה עבורו לטוטנהאם 52.7 מיליון אירו. ז’ואאו קאנסלו משלים את הפודיום כשנקנה על ידי יובנטוס מוולנסיה עבור 40.4 מיליון אירו. במקום הרביעי, נמצא נלסון סמדו מברצלונה, עבורו קיבלה בנפיקה ליסבון 35.7 מיליון אירו בקיץ 2017.

מצעד הדיווחים של ההעברות באירופה

מי שנחשב בעיני רבים כמגן הימני הטוב ביותר בהיסטוריה של המשחק (בכל אופן, הוא השחקן המעוטר אי פעם), דני אלבס, נמצא במקום החמישי אחרי שגם הוא נרכש על ידי ברצלונה עבור 35.5 מיליון אירו אותם קיבלה סביליה. במקום השישי (וגם השמיני) נמצא ברזילאי נוסף, דנילו, שהגיע מפורטו לריאל מדריד עבור 31.5 מיליון אירו ובהמשך נקנה מהבלאנקוס על ידי מנצ’סטר סיטי ב-30 מיליון אירו.

במקום השביעי נמצא אלברו אודריוסולה שנקנה גם הוא על ידי ריאל מדריד מריאל סוסיאדד עבור 30 מיליון אירו, כאשר את הרשימה נועלים סרג’ אורייה שנמכר מפאריס סן ז’רמן לטוטנהאם עבור 25 מיליון אירו, ודוידה ז’פאקוסטה שנקנה ב-25 מיליון אירו על ידי צ’לסי מטורינו.

דני אלבס חוגג. רק חמישי (רויטרס)דני אלבס חוגג. רק חמישי (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה