קרב הגרסאות והמלחמה התקשורתית בין מאמן ריאל מדריד, סנטיאגו סולארי, לבין מאמן מנצ’סטר סיטי, פפ גווארדיולה, המשיכה היום (שישי) ונראה כי היא מסרבת להסתיים. הדו קרב התקשורתי בין השניים הגיע לאחר שגווארדיולה טען, כי ברצלונה, יובנטוס ובאיירן מינכן הם הקבוצות הטובות ביותר של העשור, סולארי מנגד, לא נשאר חייב והגיב כי מאמן האלופה האנגלית השמיט באופן מכוון את אלופת אירופה מהרשימה וציין, כי ריאל היא הקבוצה הטובה ביותר של העשור. 

היום ב-17:15 הדרבי הגדול של מדריד!

בעקבות הדברים הללו, פפ התעקש להגיב פעם נוספת לדבריו של מאמן אלופת אירופה, באופן ציני מעט: “אני יודע קודם כל שאוהדי ריאל מדריד ומי שטען שריאל היא הקבוצה הטובה ביותר בעולם מאוכזבים ממני מאוד”. 

סנטיאגו סולארי. ריאל מדריד היא קבוצת העשור (רויטרס)סנטיאגו סולארי. ריאל מדריד היא קבוצת העשור (רויטרס)

מאמן הסיטיזנס עוד המשיך וביקש לחדד ולהבהיר את עמדתו ביחס לרשימה שלו לקבוצת העשור: “נכון שבשלוש שנים האחרונות הם זכו ואני חושב שהם קבוצה טובה, בפער גדול, באירופה בעשור האחרון. אבל, ריאל מדריד היא לא הקבוצה הכי טובה של העשור, כאשר אתה לוקח בחשבון ליגות וגביעים ועוד הרבה משתנים אחרים. יובנטוס, ברצלונה ובאיירן הראו יכולות טובות יותר בליגה ובגביע. אני בטוח עכשיו שסולארי יודע ומבין טוב יותר את התשובה שלי. אני מקווה שהם שמחים מהתשובה שלי עכשיו”. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל