בדרך לאיחוד מרגש עם ליאו מסי ולואיס סוארס? עתידו של כוכב פאריס סן ז’רמן ניימאר לקראת העונה הבאה עדיין לא ידוע, אבל היום (שישי) מדווחים בספרד כי השחקן ששמו נקשר בשבועות האחרונים לריאל מדריד, עשוי בסופו של דבר לעבור ליריבה הגדולה של הבלאנקוס והקבוצה ממנה עבר לצרפת – ברצלונה.

על פי ה”מארקה” גורם שהוגדר “כאיש מסביבתו של הברזילאי” פנה לברצלונה לפני מספר ימים ובדק עם המועדון היתכנות לקאמבק אפשרי. בתקשורת הצרפתית עדיין ספקנים וטוענים כי מדובר בתרגיל שחוזר על עצמו מדי קיץ במטרה שהברזילאי ישיג חוזה גבוה יותר בקבוצה בה הוא נמצא. יחד עם זאת, מודעים לכך שגם לפני פ.ס.ז’ היו טענות כי מדובר בספין מצד מקורביו, אך בסופו של דבר הוא עבר תמורת 222 מיליון יורו.

צפו באימון נבחרת ברזיל בסוצ'י

השחקן עצמו, שנמצא בהכנות יחד עם נבחרתו ברזיל, עוד לא התבטא בנושא ואין לו כל כוונה לעשות זאת עד סיום הטורניר. כמובן שאין להתעלם מכך שלחלוץ הייתה עונת קליטה לא פשוטה כל כך בצרפת והוא הרבה להסתכסך עם המאמן אונאי אמרי שבינתיים עזב וגם עם אדינסון קבאני.

בנושא אחר, על פי דיווח של ה-’בילד’ הגרמני, הקטאלונים סימנו את קשר מנצ’סטר סיטי, אילקאי גונדואן, כיורש של אנדרס אינייסטה. במועדון מלאי הערכה לקשר הנהדר ורואים בו מועמד ראשי להגיע הקיץ כדי לחזק את חוליית הקישור של הקבוצה שספגה מכה עם עזיבתו של אינייסטה. חוזהו אצל הסיטיזנס פג ב-2020, אז ישלים ארבע עונות אחרי המעבר מדורטמונד לפני שנתיים

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל