הערב, ימשיך המרוץ בשלב מוקדמות המונדיאל כאשר ברזיל תפגוש את ארגנטינה, שווייץ תארח את איטליה ובלגיה תתמודד נגד צ'כיה. המשחק המרכזי של הערב מגיע מדרום אמריקה כאשר שתיים מהנבחרות הטובות ביבשת ייפגשו על כר הדשא.

נבחרת ברזיל, שכרגע מובילה את מוקדמות המונדיאל בדרום אמריקה תארח הערב את ארגנטינה, מומחי הווינר מעריכים כי ברזיל המארחת תנצח עם יחס של פי 2 לעומת יריבתה המחזיקה ביחס ניצחון של פי 3.1. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 2.8. משחק נוסף שישוחק הערב  יפגיש בין שווייץ המחזיקה ביחס של פי 3.65  לאיטליה, הזוכה של היורו והנבחרת שלפי מומחי הווינר תצא מנצחת הערב, עם יחס של פי 1.8. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 2.95 

פדריקו קייזה חוגג (רויטרס)פדריקו קייזה חוגג (רויטרס)

המובילים את טבלת הפייבוריטים מהצד השווייצרי הם האריס ספרוביץ' עם יחס של פי 5, אחריו, בריל אמבולו עם יחס של פי 6 ומריו גברנוביץ' עם יחס של פי 6.5. מן הצד האיטלקי מוביל את הטבלה צ'ירו אימובילה המוערך ביחס של פי 4. אחריו מוערכים ביחס זהה של פי 5.5 הם לורנצו איניסנייה ודומניקו ברארדי.

עוד משחק ממוקדמות המונדיאל באירופה הוא נבחרת בלגיה שתארח את נבחרת צ'כיה. נבחרת בלגיה היא זו שתצא מנצחת מהמשחק לפי מומחי הווינר ויחסה מוערך פי 1.25, לעומתה, נבחרת צ'כיה מוערכת בניצחון של פי 6.65 ותיקו במשחק זה מוערך ביחס של פי 4.4. 

טבלת הפייבוריטים במשחק, מהצד הבלגי, מובלת על ידי רומלו לוקאקו עם יחס של פי 3.3, אחריו, מיצ'י באטשואי עם יחס של פי 4.5 ואדן הזאר עם יחס של פי 5.5. בנבחרת צ'כיה המובילים את הטבלה הם מאטיי וידרה עם יחס של פי 8, אדם הלוז’ק המחזיק ביחס של פי 9 ויאקוב יאנטו עם יחס של פי 14. 

רומלו לוקאקו חוגג (רויטרס)רומלו לוקאקו חוגג (רויטרס)