אלופת העולם צרפת הודחה אמש (שני) על ידי שווייץ כבר בשלב שמינית גמר יורו 2020 במשחק שהימם עולם שלם, אחרי שהצרפתים כבר הובילו 1:3, ספגו שוויון בזק בדקות הסיום והפסידו בפנדלים, כשהכוכב הגדול של הנבחרת, קיליאן אמבפה, החמיץ את הפנדל המכריע.

מסתבר שדרמה לא קטנה כלל וכלל התרחשה ביציעים בבוקרשט, כאשר אמו של אדריאן ראביו, ורוניק ראביו, התעמתה ביציע עם משפחתו של פול פוגבה. שתי המשפחות החליפו ביניהן מילים אחרי השער השלישי שספגה צרפת כאשר ורוניק שאלה כיצד פול פוגבה יכול לאבד את הכדור בצורה כזו שהובילה לשער השוויון.

אדרין ראביו בסיום (רויטרס)אדרין ראביו בסיום (רויטרס)

גם על קיליאן אמבפה אמו של קשר יובנטוס לא ריחמה כשביקשה מאביו של השחקן להגיד לבנו שיהיה פחות יהיר. בנוסף, ורוניק, שידועה כאחת שלא שומרת בבטן, לא עצרה כאן ואמרה לחלק מהעיתונאים שהיו במקום שיפסיקו ‘ללקק’ לאמבפה. יתרה מזאת, על פי רשת ‘RMC’ הצרפתית, התרחשו חילופי מילים אגרסיביים מאוד בין ורוניק לאימו ואביו של אמבפה.

קיליאן אמבפה בהלם (רויטרס)קיליאן אמבפה בהלם (רויטרס)

כאמור, במשך כ-20 דקות אמו של ראביו התעמתה עם כמה משפחות של שחקנים שנכחו בבוקרשט. משפחות אחרות היו עדות לעימות. הן היו המומות מהיחס של ורוניק ומתזמון ההתפרצות שלה. נראה כי מקורו של הסכסוך הוא בתחילת המשחק כאשר קציני הביטחון נאלצו לבקש מהמקורבים לפול פוגבה להירגע, לאחר שהגיבו בצורה אגרסיבית ושלילית לטעויותיו של אדריאן ראביו.

אמבפה ונבחרת צרפת סופגים אש ברשתות