נבחרת אנגליה לא השאירה סיכוי לאוקראינה ברבע גמר היורו, ועם 0:4 ענק העפילה לחצי הגמר בוומבלי בצורה משכנעת. הארי קיין שכבש צמד ונבחר לאיש המשחק עשה היסטוריה ורחוק כעת רק שער אחד מגארי ליניקר ככובש הבכיר של נבחרת שלושת האריות בטורנירים גדולים.

קיין אמר אחרי המשחק: “הגענו לפיק בזמן הנכון, זה לילה פנטסטי, צריכים להמשיך משחק אחרי משחק. היינו הפייבוריטים לנצח, היה עלינו לחץ ושיחקנו ככה. זה היה לילה מושלם מבחינתנו”. אלן שירר, אליו קיין השתווה עם 9 שערים בטורנירים עבור אנגליה, פרגן: “השינוי שהוא עשה מדהים”.

שחקני אנגליה מאושרים בסיום (רויטרס)שחקני אנגליה מאושרים בסיום (רויטרס)

הארי מגווייר הוסיף: “רוצים להמשיך קדימה, יש לנו עוד משחק אחד גדול וההרגשה נפלאה. הישג גדול להגיע לשני חצאי גמר רצופים בטורניר גדול, אבל החבורה הזאת לא מסתפקת בזה, רוצים להמשיך קדימה. יש אמונה גדולה בחדר ההלבשה, הייתה הופעה מרשימה וזה הזמן לנוח ולהתאושש. דיברנו לפני המשחק שצריך להשתפר בנייחים וכבשנו שני שערים כאלו, זה נחמד לכבוש אבל הכי חשוב שניצחנו”.

הארי מגווייר כובש (רויטרס)הארי מגווייר כובש (רויטרס)

המאמן גארת’ סאות’גייט אמר בסיום: “עכשיו אנחנו רק קולטים שזה חצי גמר שני שלנו בשלוש שנים, אבל רוצים ללכת צעד קדימה, זה משמעותי מאוד שנשחק בבית, עם בירות ביד של האוהדים, הקהל צריך ליהנות מזה, זו הייתה שנה ארוכה, שמחים שהצלחנו לגרום לכל כך הרבה אנשים ליהנות”.

שחקן העבר של הנבחרת, ריו פרדיננד, אמר אחרי המשחק: “עכשיו יש לי אפילו יותר ביטחון. המחמאה הכי גדולה שאני יכול לתת היא שמעולם לא ראיתי נבחרת כל כך מחוברת. כל מי שעולה משפיע על המשחק בצורה חיובית, המאמן יודע להוציא את המיטב מהסגל וכולם מצדיקים את הזימון שלהם”.

שחקן מאיורקה חושף קעקוע של מסי