נבחרת אנגליה פרסמה היום (חמישי) את הסגל שלה למוקדמות מונדיאל 2022, במסגרתן גארת סאות’גייט ונבחרתו מתמודדים בבית 9 ובסבב המשחקים הקרוב הם יפגשו את הונגריה, אנדורה ופולין. האנגלים ניצחו את שלושת המשחקים במוקדמות עד כה וישמחו להמשיך את הרצף.

רוב הסגל של סגנית אלופת אירופה נותר כפי שהיה ביורו 2020, אז האנגלים הגיעו עד הגמר והפסידו בבעיטות הכרעה מ-11 מטרים לנבחרת איטליה. השמות החדשים שהצטרפו לנבחרת שלושת האריות למשחקים הקרובים הם של טרנט אלכסנדר ארנולד, ג’סי לינגארד, ניק פופ וחלוצה של לידס יונייטד, פטריק במפורד, עבורו זה זימון בכורה. מי שנותרו בחוץ הם בן צ’ילוול ומייסון גרינווד.

ג'סי לינגארד חוגג (רויטרס)ג'סי לינגארד חוגג (רויטרס)

גארת סאות’גייט התייחס לזימונים, לקפטן שלו ולקרב הפנדלים המכריע בגמר היורו. על הבכורה של במפורד בסגל הנבחרת אמר: “זה רגע מדהים עבורו ועבור משפחתו” ועל הארי קיין הוסיף: “הדבר הטוב מבחינתנו הוא שנראה שכל עניין המועדונים נפתר. יש לו מטרה ברורה עכשיו ואני בטוח שהוא מצפה לצאת למגרש”.

ג’יידון סאנצ’ו, בוקאיו סאקה ומרקוס רשפורד, שהחמיצו את הפנדלים המכריעים בגמר היורו: “הייתי בקשר עם שלושתם בימים שאחרי הגמר. הם יודעים שיש תמיכה אם הם צריכים אותה, אבל הם גם מאוד להוטים להמשיך הלאה. יש להם עונה חדשה עם אתגרים חדשים, שלושתם שחקנים צעירים ומרגשים והם היו חלק מחוויה מדהימה לאורך הקיץ”.

הסגל המלא של הנבחרת האנגלית:

שוערים: סאם ג’ונסטון, ג’ורדן פיקפורד וניק פופ.

הגנה: טרנט אלכסנדר ארנולד, קונור קודי, ריס ג’יימס, הארי מגוויר, טיירון מינגס, לוק שו, ג’ון סטונס, קיארן טריפייר, קייל ווקר.

קישור: ג’וד בלינגהאם, ג’ורדן הנדרסון, ג’סי לינגארד, מייסון מאונט, קלווין פיליפס ודקלאן רייס.

התקפה: פטריק במפורד, דומיניק קלברט לווין, ג’ק גריליש, הארי קיין, בוקאיו סאקה, ג’יידון סאנצ’ו וראחים סטרלינג.

מה רמז רונאלדו לחברו לקבוצה?