נבחרת ספרד תפגוש הערב (שבת) ב-22:00 את נבחרת פולין של רוברט לבנדובסקי לקרב קריטי וחשוב במיוחד, בו כל תוצאה מלבד ניצחון עלולה לסבך את מצבה ולפגוע בסיכויי ההעפלה לשמינית הגמר. קשר נבחרת ספרד וחברו של החלוץ הפולני מהתקופה המשותפת שלהם בבאיירן מינכן, טיאגו אלקנטרה, התראיין לקראת המשחק והביע את מורת רוחו בנוגע לכך שעמיתו לשעבר לא קיבל את כדור הזהב.

“לבנדובסקי שחקן נהדר. אם בעונה הקודמת היו בחירות לכדור הזהב, הוא היה זוכה. זה הרגיש לא הוגן שאי אפשר היה לעשות את זה אונליין. ההתפתחות שלו היא לא רק פיזית, אלא גם מנטלית. הוא כובש יותר מ-30 שערים כל עונה, אבל הוא ממשיך להתאמן ולעבוד קשה. הוא ווינר ומקצוען מושלם” אמר טיאגו.

טיאגו אלקנטרה ורוברט לבנדובסקי (רויטרס)טיאגו אלקנטרה ורוברט לבנדובסקי (רויטרס)

הקשר הספרדי לא חסך גם בביקורת כלפי ההתפתחות של הכדורגל: “הקצב שונה ויותר מהיר ופיזי. ה-’10’ הקלאסי כמעט ונעלם. אנחנו רואים פחות קסמים, ומפסידים שחקנים שונים שיש להם טכניקה עילאית, הם כבר לא מקבלים הזדמנות. זה כמו כל דבר בחיים, הסתגלות. אני שונא את הכדורגל המודרני, יש לי גישה יותר קלאסית לכדורגל”.

טיאגו ציין גם את הסלידה שלו ממערכת ה-VAR: “שחקני כדורגל טועים וגם שופטים. המון רגעים זכורים לא היו קיימים עם VAR. כיום, אחר אחרי שאתה כובש, אפילו באמצע במגרש, אתה צריך להישאר מאופק ולקוות שלא יגלו עבירה מוקדמת או נבדל”.

למה וראן בדרך החוצה מריאל?
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה