לראשונה מאז 1992, אז גם זכתה ביורו, דנמרק העפילה הערב (שבת) לחצי הגמר, כאשר ניצחה 1:2 את צ’כיה ברבע אחרי ששוב הפגינה יכולת מרשימה. פטריק שיק השתווה לכריסטיאנו רונאלדו במלכות השערים של הטורניר (5 כל אחד), אבל הפעם זה לא הספיק עבור נבחרתו, שהולכת הביתה עם המחמאות.

תומאס דילייני שקיבל את תואר איש המשחק אמר בסיום: “ממש לא אכפת לי איך המשחק נראה, כבר שכחנו מזה, עלינו וזה ענק. שמנו לעצמנו מטרה אחרי ששיחקנו נגד אנגליה – אנחנו חוזרים לוומבלי, ועכשיו אנחנו נהיה שם שוב. אני מחכה לזה”.

תומאס דילייני חוגג (רויטרס)תומאס דילייני חוגג (רויטרס)

שחקן דנמרק לשעבר מיכאל לאודרופ אמר לאחר המשחק: “יהיה הרבה זמן לעבור על מה שעשינו בצורה טובה ומה שעשינו בצורה לא נכונה, אבל את כל זה צריכים להזיז עכשיו הצידה”.

מנגד, פטריק שיק שסיים את דרכו בטורניר אמר: “אנחנו מאוד מאוכזבים, הכול מסתיים כעבורנו כאן. אני חושב שעשינו כל מה שאנחנו יכולים כדי להצליח, אבל לא היו לנו מספיק כוחות כדי לנסות להפוך את המשחק בדקות האחרונות”.

פטריק שיק (רויטרס)פטריק שיק (רויטרס)

קפטן צ’כיה, ולדימיר דרידה, אמר בסיום: “אין לנו שום סיבה להתבייש, שיחקנו טוב, נלחמנו כמו אריות, חבל שלא הצלחנו להשוות, האמנתי שאנחנו יכולים להפוך אבל דנמרק נבחרת נהדרת שהגנה היטב, והשער המוקדם שלהם עזר להם. פשוט חבל”.

זהבי עם צמד במשחק אימון של פ.ס.וו