באיירן מינכן רוצה להשלים עונה מושלמת בליגת האלופות, כשתפגוש הערב (ראשון, 22:00), את פאריס סן ז’רמן בגמר ותקווה לזכות בפעם השישית בתולדותיה בתואר היוקרתי ביותר של הכדורגל האירופי לקבוצות, ולקראת המשחק דיברו מאמן הקבוצה האנס פליק והמגן ג’ושוע קימיך, במסיבת העיתונאים.

ג’ושוע קימיך: “זה יהיה קרב צמוד בין שתי קבוצות חזקות שראויות להיות בגמר. פאריס משחקת בקצב אדיר בהתקפה, ראינו נגד לייפציג שאמבפה שיחק בחוד וניימאר בשמאל, יש להם הרבה אופציות, אבל אנחנו לא חוששים מהאתגר ולא נתגונן מולם”.

מתנת היומולדת של הכוכב הצעיר? אצבע בעין

האנס פליק: “צפינו שוב במשחקים שלנו נגד ברצלונה וליון, סגרנו במשחקים האלו בצורה טובה את נתיב המסירה של הקישור ואנחנו נצטרך להמשיך לעשות את זה. ג’רום בואטנג יוכל להתאמן היום. אני אוהב להחליט על ההרכב שלי אחרי האימון המסכם. אדבר עם השחקנים ואחליט”.

"פאריס היא קבוצה מהצמרת של אירופה עם הרבה שחקנים טובים, לא רק בהתקפה", הוסיף פליק. "עם טיאגו סילבה ומרקיניוס הם ספגו רק חמישה שערים באלופות, גם ההגנה שלהם עובדת בצורה טובה". 

שחקני באיירן מינכן באימון (רויטרס)שחקני באיירן מינכן באימון (רויטרס)

"אנחנו מצפים למשחק של מחר, ברור שזה רגע השיא של העונה. ננסה לעשות את המיטב, רק אם כולם יהיו במאת האחוזים שלהם ננצח. אנחנו שמחים לשחק נגד אחת הקבוצות הטובות בעולם, עם אחד המאמנים הטובים בעולם. אני שמח לפגוש את טוכל, אני מאוד מעריך אותו, אבל זה באיירן נגד פ.ס.ז’, שום דבר אחר.