פאריס סן ז'רמן חלמה לזכות בליגת האלופות עוד הרבה לפני שליאו מסי נחת בעיר האורות, אבל אחרי שאחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה הצטרף לקיליאן אמבפה וניימאר, הגביע עם האזניים הגדולות הפך לא רק למטרה המוצהרת של נאסר אל חלאיפי, אלא גם למינימום הדרוש. את זה יודע גם מאוריסיו פוצ'טינו שבינתיים לא ממש מצליח להרכיב את הפאזל הזה, כפי שניתן היה לראות אמש (רביעי) בהפסד 2:1 למנצ'סטר סיטי.

פ.ס.ז' איבדה כל סיכוי להעפיל לשמינית הגמר מהמקום הראשון והמשחק הזה התווסף לאיבוד הנקודות מול קלאב ברוז' (1:1) ולייפציג (2:2). "כשיש לך את מסי, אתה לא יכול לשחק על התקפות מתפרצות", ביקר כוכב העבר, ניקולה אנלקה, "אי אפשר לבסס את כל המשחק על אמבפה".

זה לא זה. ניימאר, ליאו מסי וקיליאן אמבפה (רויטרס)זה לא זה. ניימאר, ליאו מסי וקיליאן אמבפה (רויטרס)

גם הפרשן מאנו פטי השמיע ביקורת: "אני ממש מתחיל להתעצבן מההתנהגות של מספר שחקנים, במיוחד בחלק ההתקפי אחרי איבוד הכדור. עם הגעתו של מסי בקיץ, אמרנו שיהיה קשה לפוצ'טינו למצוא איזון ברמה הטקטית וראינו את זה שוב. השחקנים? יש חלק ששכחו שמנצחים כקבוצה, ההתנהגות שלהם היא סקנדל".

ומה עם התקשורת הצרפתית? "פחות חזקים מז'סוס", כתבו בשער עיתון "ל'אקיפ" על כובש שער הניצחון, גבריאל ז'סוס, והוסיפו: "העפלה בלי תהילה. מחרז מסחרר, מסי עמום". בעיתון הצרפתי אף נתנו לארגנטינאי ציון 4 לעומת 8 שקיבל האלג'יראי.

ב"לה פריזיאן" הזכירו את כובש השער לאורחים וכתבו: "אמבפה, החיוך היחיד בערב הזה, פאריס לא עומדת במשימה". ברשת "RMC" הצרפתית הוסיפו: "פאריס איבדה את המקום הראשון במשחק מדאיג".

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל