מנצ’סטר סיטי חתומה על אחת מההופעות הגדולות ביותר בליגת האלופות בשנים האחרונות, כאשר השיגה 3:6 ביתי על לייפציג, שראויה בעצמה למחמאות על כך שלא ויתרה לרגע. במהלך המשחק נצפה המאמן פפ גווארדיולה כשהוא זועם מקרוב במשך שניות ארוכות על ריאד מחרז וג’ק גריליש (כל אחד בנפרד), למרות ששניהם כבשו והאחרון אף בישל.

גווארדיולה אמר אחרי המשחק: “לייפציג לא הרימה ידיים בשום שלב, יש להם דרך מיוחדת לתקוף, הם משחקים בסגנון של ‘הכול או כלום’. קווין דה בראונה? מה אני עוד יכול לומר, גם אדם עיוור יכול לראות את האיכויות שלו עם הכדור. העצבים על גריליש ומחרז? דיברנו במחצית על משהו שצריכים לעשות והם לא עשו את זה. קורה שיש ריבים, הם שחקנים טובים מאוד”.

ג’ק גריליש סיפר את הגרסה שלו לנושא: “הוויכוח היה לגבי הנושא ההגנתי, אני לא אדבר על זה יותר כי אולי נשתמש בטקטיקה הזאת גם בסוף השבוע. ככה זה מאמנים, הם תמיד רוצים יותר מהשחקנים גם מבחינה הגנתית וגם התקפית, ופפ הוא כמובן מישהו שאני אקשיב לו”.

באנגליה חשפו מה נאמר בין גווארדיולה למחרז. פפ אמר לאלג’יראי: “כשהכדור בצד הימני אתה חייב לתמוך בקישור ההגנתי”. “אבל מה עם הצד השני?” שאל אותו השחקן, וזכה מהמאמן לתשובה הבאה: “לעזאזל עם הצד השני”. כמו כן, גווארדיולה לא היה מרוצה מכמות הקהל והפציר באוהדי סיטי שיגיעו למשחק מול סאות’המפטון, כי זו קבוצה מסוכנת והאלופה צריכה את תמיכת הקהל.

פפ גווארדיולה (רויטרס)פפ גווארדיולה (רויטרס)