המחזור החמישי בליגת האלופות נמשך הערב (רביעי) עם משחקה של אלופת אירופה, ליברפול, שאירחה באנפילד את נאפולי ולאחר קרב עיקש וגם פיגור, המייטי רדס נפרדו מהאיטלקים ב-1:1 לעיני הקהל הביתי ועדיין לא הבטיחו סופית את הכרטיס לשלב שמינית הגמר. 

מי שקויווה לקחת שלוש נקודות שהיו מסדרות לא את שמינית הגמר הוא יורגן קלופ, שרשם את משחקו ה-100 כמאמן בזירה אירופית, אך יכול להתנחם בכך שקבוצתו לא הפסידה בכל שמונת המשחקים האחרונים שלה באנפילד. בנוסף, הקשר ג’יימס מילנר מחזיק ב-11 בישולים בליגת האלופות מאז עונת 2017/18 – לאף שחקן אין מאזן בישולים טוב יותר מזה בפרק הזמן שחלף. 

צפו ב-5 שערי המחזור ה-13 בליגה האיטלקית

מנגד, דריס מרטנס המשיך ביכולת הטובה שלו כשהוא מעורב באופן ישיר ב-17 שערים ב-18 משחקי ליגת האלופות האחרונים שלו (13 כיבושים, ארבעה בישולים), כולל חמישה משחקים בקמפיין הנוכחי בלבד (ארבעה שערים, בישול אחד). 

קפטן האדומים, ג’ורדן הנדרסון, דיבר לאחר המשחק ונשמע מעט מאוכזב: “רצינו לנצח, על מנת להשלים את העבודה. נאפולי עשתה לנו חיים קשים. אנחנו עדיין במצב סביר. היא קבוצה מצוינת עם שחקנים טובים. היו דקות ששיחקנו טוב. חיפשנו את הגול השני, אבל לא הצלחנו למצוא את הרשת. במחצית השנייה חשבתי שיש רק קבוצה אחת שהולכת לנצח”. 

ג'ורדן הנדרסון מתמודד מול פיוטר ז'ילינסקי (רויטרס)ג'ורדן הנדרסון מתמודד מול פיוטר ז'ילינסקי (רויטרס)

מי שעוד שוחח עם התקשורת לאחר המשחק הוא מאמן נאפולי, קרלו אנצ’לוטי, שסיפר: ”זו תוצאה חיובית עבורנו. להשיג תיקו כאן באנפילד זה לא פשוט. היינו במשחק לאורך כל 90 הדקות. שיחקנו לעומק, זו הדרך היחידה לשחק מולם אם אתה רוצה לשרוד. הסיטואציה בקבוצה עכשיו אידאלית. זה בהחלט ערב מצוין עבורנו”.