אחרי ההפסד המאכזב 1:0 לארסנל שהמשיך את פתיחת העונה האומללה שלה באנגליה, מנצ’סטר יונייטד ספגה הערב (רביעי) את הפסד הבכורה שלה העונה גם בליגת האלופות כאשר הובכה עם 2:1 לבשאקשהיר בטורקיה.

הביקורות לא איחרו להגיע, כאשר אגדת העבר של יונייטד, פול סקולס, ביקר בחריפות את ההגנה של השדים האדומים ואמר בשידור ברשת BT: “הגול הראשון היה לחלוטין תוצאה של ארגון לקוי, זו הגנה של ילדים בני 10. אין לי מושג מה עבר בראש של רביעיית ההגנה, זה פשוט מביך”. חלוץ העבר של יונייטד, רובין ואן פרסי, הוסיף: “בחיי לא ראיתי גול כזה כמו השער הראשון שיונייטד ספגה, בדרך כלל משאירים שני מגנים מאחור”.

פול סקולס (רויטרס)פול סקולס (רויטרס)

מאמן יונייטד, אולה גונאר סולשיאר, התייחס בסיום ואמר: “ההופעה לא הייתה טובה מספיק מול קבוצה שעבדה, רצה ופגעה בנו פעמיים במתפרצות. בשער הראשון שיחקנו קרן קצרה ושכחנו מהחלוץ שלהם למעלה, זה בלתי נסלח. אנתוני מרסיאל הבקיע לפני המחצית ונתן לנו סיכוי להפעיל עליהם לחץ, תקפנו ועלינו גבוה אבל לא הצלחנו לשבור אותם”.

אולה גונאר סולשיאר (רויטרס)אולה גונאר סולשיאר (רויטרס)

היכולת של קבוצתו והסיבות להפסד המפתיע: “אתה לא יכול פשוט להגיע ולקבל את הנקודות בליגת האלופות. לא היינו מספיק טובים, זה הכל. לא קל להיות חיובי כאשר אתה מפסיד בצורה הזאת, אבל השחקנים האלה הם שחקנים טובים”. 

אנתוני מרסיאל מאוכזב (רויטרס)אנתוני מרסיאל מאוכזב (רויטרס)

קשרה ההולנדי של יונייטד, דוני ואן דה בייק, התייחס גם הוא ואמר: “אני מאוכזב מאוד, אני חושב שהתחלנו בסדר, אבל נתנו את הגול הזה במתנה, אני לא יודע איך. אני חושב שאיבדנו את הביטחון אחרי זה ואנחנו יכולים לעשות עבודה הרבה יותר טובה מזה. אנחנו קבוצה וכולם צריכים לקחת אחריות, היה הרבה זמן לשחק ולייצר משהו אחרי הגול של מרסיאל, אבל לא הצלחנו לייצר מספיק מצבים”. 

דוני ואן דה בייק מול דניאל אלכסיץ' (רויטרס)דוני ואן דה בייק מול דניאל אלכסיץ' (רויטרס)

על היריבה: “בשבילם זה נחמד מאוד, אבל זה מאוד מאכזב ואנחנו צריכים להשתפר הרבה. אנחנו מנצ’סטר יונייטד ואנחנו צריכים להשתפר. המשחק נגד ארסנל היה אותו הדבר, אנחנו צריכים להרים הילוך נגד אברטון”. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל