רד בול לייפציג הוכיחה שהשמיים הם הגבול, כמובן כשמדובר בליגת האלופות. החבורה הגרמנית הפתיעה את עולם הכדורגל אמש (חמישי) אחרי שגברה 1:2 דרמטי על אתלטיקו מדריד ועלתה לראשונה בהיסטוריה שלה לחצי גמר הצ’מפיונס.

עיתון ה’בילד’ הגרמני דיווח כי במהלך המשחק היו דין ודברים קולניים ולא נעימים בין מאמן הקולצ’ונרוס דייגו סימאונה למאמן הגרמנים יוליאן נגלסמן. האחרון אך התייחס לתקרית ואמר: “לא אחשוף את מה שנאמר. יש מצלמות ואתם מוזמנים להסתכל בווידאו”.

יוליאן נגלסמן (רויטרס)יוליאן נגלסמן (רויטרס)

בתוך כך, גיבור הערב של לייפציג היה ללא ספק טיילר אדאמס, כובש שער הניצחון הדרמטי בדקות הסיום. האחרון התייחס למשחק: “איזה לילה זה היה. רציתי להיכנס ולהשפיע על מה שקורה, לעזור לקבוצה שלי לעבור שלב. אני כל כך גאה בהישג שלנו, עבדנו נורא קשה בשביל לעשות את זה”.

גם יוסוף פולסן התייחס: “היה לנו ערב פנטסטי ושיחקנו ברמה הכי גבוהה באירופה. אני לא יכול לציין שחקן אחד שהתלבט מעל כולם, כולנו היינו בשיא שלנו. אני חושב שהמוטיבצייה שלנו הייתה אדירה וצריך להגיד תודה לצוות המקצועי”.

אגב, הניצחון של לייפציג היה סיפור כל כך עצום ויוקרתי, עד כדי שרוב מהדורות החדשות והעיתונים הגרמנים סיקרו הבוקר קודם כל את הניצחון, לפני אפילו כל ענייני וירוס הקורונה שקורה במדינה ובעולם.

פלייאוף ליגה 2: תיקו בין סראגוסה לאלצ'ה