תשננו את השם. סבסטיאן האלר הוא שובר השיאים החדש של עולם הכדורגל. החלוץ עלה לשחק רק במחצית השנייה הערב (רביעי) ובכל זאת היה האחראי הישיר לניצחונה של אייאקס 1:2 על בשיקטאש. בנוסף להאלר, אדין דז’קו שבר בצורת של מחציות מאופסות וכבש את שערו ה-50 במפעלים האירופיים בדרך ל-0:2 של אינטר על שחטאר דונייצק.

סבסטיאן האלר, שחקנה של אייאקס, נכנס להתמודדות מול בשיקטאש במחצית השנייה כשקבוצתו הייתה בפיגור 1:0. התוצאה לא ריגשה את החלוץ החוף שנהבי, שכבש צמד נפלא והפך לאפריקאי הראשון אי פעם שכובש שער בכל אחד מחמשת מחזורי הפתיחה של ליגת האלופות.

שחקני אייאקס חוגגים עם סבסטיאן האלר (רויטרס)שחקני אייאקס חוגגים עם סבסטיאן האלר (רויטרס)

הנתון הזה מרשים, אך מה שעוד יותר מרשים הוא שרק שלושה שחקנים עשו זאת לפניו: אלסנדרו דל פיירו, דייגו קוסטה וארלינג בראוט הולאנד. להאלר יש עכשיו תשעה שערים בליגת האלופות, הראשון אי פעם להבקיע כמות כזאת של שערים בחמשת משחקיו הראשונים במפעל.

עכשיו לאינטר, או יותר נכון לחלוץ הבוסני שלה. אדין דז’קו כבש את שערו ה-50 במפעלי אופ”א בזכות הצמד הנהדר שלו מול הקבוצה האוקראינית. לדז’קו 25 שערים ב-60 הופעות בליגת האלופות ו-25 שערים ב-48 הופעות בליגה האירופית. לפני שהבוסני כבש את הצמד נגד קבוצתו של מנור סולומון, אינטר ושחטאר דונייצק רשמו שבע מחציות רצופות ללא שערים במפגשים ביניהן. 

אדין דז'קו כובש (רויטרס)אדין דז'קו כובש (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל