אם מישהו חשב שה-0:3 של ברצלונה על לבאנטה ירגיע את השורות ויוציא את הקטלונים לדרך חדשה, הרי שהוא התבדה מהר מאוד. אמש בארסה חזרה לאכזב בענק, הובסה 3:0 לבנפיקה ליסבון (שני הפסדים ו-0 שערי זכות בליגת האלופות בשני מחזורים) – ושוב הרחשים סביב מעמדו של ההולנדי לא פוסקים.

ההנהלה ערכה שיחות אל תוך הלילה והיו הערכות רבות כי הוא יפוטר עוד היום (חמישי), אולם דיווחים משעות הצהריים בקטלוניה סבורים כי יהיה מאמן הקבוצה גם מול אתלטיקו מדריד ביום שבת הקרוב (22:00, שידור ישיר בערוץ ONE), יכין אותה להתמודדות וכל הנלווה לכך בשל אי הסכמות לגבי זהות המחליף שלו. קומאן כידוע מורחק כך שלא יהיה על הקווים במשחק. 

על פי העיתונאים הרבים המסקרים את הקבוצה, מחליפו של המאמן יהיה אחד מבין השלושה: צ’אבי, רוברטו מרטינס או אנדראה פירלו. על פי ריקרד טורקמדה, האיטלקי הוא משום מה האופציה המועדפת על הנשיא לאפורטה, אך ידוע כי בתוך ההנהלה ישנו לחץ גדול למנות את צ’אבי. במקביל, הפגישה שתוכננה להיום כדי לדון בתנאי פיטוריו של קומאן ובחירת האדם שיחליף אותו, בוטלה. נראה כי ברצלונה תחכה עד אחרי המשחק בשבת ותנצל את הפגרה כדי לבצע את הזעזוע. 

בתקשורת הספרדית לא ריחמו במהלך הלילה על קומאן והביעו את דעתם: “כדורגל מביך של ברצלונה, זו לא הקבוצה שאנחנו מכירים. זה קרקס”, “היה צריך לסיים את דרכו עוד לפני הירידה להפסקה”. גם ברשתות החברתיות אוהדי בארסה הביעו תסכול רב מהיכולת של הקבוצה שבקצב הזה נמצאת בדרך הבטוחה להדחה סנסציונית מהצ’מפיונס. אגב, 5 משחקים ברצף קומאן לא מצליח לנצח באלופות – השיא השלישי העגום בכל הזמנים של בארסה.

בתקשורת הקטלונית ניכר שממש לא יופתעו אם קומאן לא יגיע למשחק מול אתלטיקו בשבת כמאמן ברצלונה. כזכור, ההולנדי שספג עונש הרחקה לא יישב על הספסל בוונדה מטרופוליטנו, אך ייתכן כי כלל לא יגיע לאצטדיון המדרידאי. ימים מותחים בברצלונה, “שעות גורליות”, נכתב וההערכה היא כי המועדון נכנס לתוך יממה גורלית.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל