הזכייה של מסי עם נבחרת ארגנטינה בקופה אמריקה שמה את הפרעוש כמועמד המוביל לזכות בכדור הזהב בפעם השביעית בקריירה. היום (שבת), פאביו קנאברו, שזכה בתואר ב-2006 אחרי שזכה עם איטליה במונדיאל, הביא את עמדתו בנושא.

“מסי חייב לזכות בכדור הזהב” אמר קנאברו, “הוא גיבור הזכייה של נבחרת ארגנטינה בקופה אמריקה. הוא פשוט מספר 1” אמר בלם העבר האגדי של נבחרת איטליה על הפרעוש, שסיים כזכור כמלך השערים של הליגה הספרדית ונבחר למצטיין הקופה אמריקה כשסיים כמלך השערים (4) והבישולים (5) של הטורניר.  

ליאו מסי והגביע (אינסטגרם)ליאו מסי והגביע (אינסטגרם)

קנאברו, איך לא, התייחס גם לגיבורי הזכייה של נבחרת איטליה ביורו ושם את הזרקור על מי שנבחר לשחקן הטורניר, השוער ג’אנלואיג’י דונארומה: “דונארומה הוא הגיבור האמיתי של הזכייה של איטליה. זה הפתיע אותי, כי לפני היורו הרבה חשבו שמדובר בשוער ממוצע. אין שום דבר ממוצע בג’יג’ו, מספיק להסתכל על קור הרוח שלו בגיל 22. הוא יהיה השוער הטוב בעולם ל-10-15 שנה הבאות”.

דונארומה מקבל את תואר המצטיין (רויטרס)דונארומה מקבל את תואר המצטיין (רויטרס)

קנאברו, ששיתף פעולה במדי פארמה עם אנריקו קייזה, אביו של כוכב הנבחרת ויובנטוס פדריקו, התייחס להשוואה בין האב לבנו, שסיפק טורניר פנטסטי עם שני כיבושים בשלבי הנוקאאוט: “מי יותר טוב? הם מאוד טובים, אבל פדריקו יהיה טוב יותר” אמר קנאברו, “הוא לא חושש אף פעם לעשות פעולות במהלך המשחק גם כשהקבוצה שלו במומנטום פחות טוב. זה היה לדעתי החיסרון היחיד של אביו”. 

דונארומה חוזר הביתה ומתקבל כמו גיבור