ברצלונה סיימה את דרכה בליגת האלופות, כאשר הודחה בשמינית הגמר מול פאריס סן ז’רמן לאחר 1:1 עיקש בפארק דה פראנס, בו הייתה עדיפה. לצערם של הקטלונים ה-4:1 מהמשחק הראשון בקאמפ נואו לא נמחק, ולמרות המלחמה ושער גדול של מסי, הם סיימו את דרכם ב-16 האחרונות. 

אנטואן גריזמן אמר אחרי שריקת הסיום: “השארנו רושם טוב, היה לנו משחק מצוין. היו לנו המון הזדמנויות במחצית הראשונה אבל פספסנו אותן וזה חבל. היה עליי פנדל אבל אחרי זה היה קשה יותר. המשחק היה שונה לגמרי מהמשחק הראשון, לא הצלחנו אבל נתנו את המקסימום שלנו”. 

אנטואן גריזמן מתוסכל (רויטרס)אנטואן גריזמן מתוסכל (רויטרס)

הצרפתי הוסיף: “לקיילור היה ערב מעולה, הוא עשה משחק אדיר וצריכים לברך אותו. נכשלנו אבל צריכים להרים את הראש, אנחנו רוצים להשתפר בעונה הבאה והמשחק שלנו העניק לנו ביטחון להמשך. רצינו לעבור, לא הגיע לנו לעוף כל כך מוקדם אבל בעונה הבאה ננסה לזכות”.

המאמן רונאלד קומאן אמר בסיום: “הודחנו וזה מה שמשנה, אבל בהרגשה טובה. היו לנו הזדמנויות להקשות על פ.ס.ז’, היינו עדיפים במחצית הראשונה, והגיע לנו יותר, לפחות 1:2, ואז במחצית השנייה זה היה נראה אחרת, אבל הם היו אפקטיביים. לנו היה חסר מזל והשוער שלהם היה הכי טוב על המגרש”. 

רונאלד קומאן (רויטרס)רונאלד קומאן (רויטרס)

ההולנדי הוסיף: “הפנדל היה רגע חשוב, המחצית השנייה הייתה שונה אם זה היה נכנס אבל זה קורה. צריכים להדגיש שהגישה של השחקנים הייתה טובה וזה הכי חשוב. שיחקנו ברמה שלנו וצריך להמשיך ככה, אנחנו עצובים אבל זה רגע חשוב עבורנו. ליאו מסי רואה שהקבוצה משתפרת ועשתה שינויים עם הצעירים ושיש כאן עתיד נהדר. לא יכולות להיות לו ספקות לגבי עתיד הקבוצה, זאת לא יכולה להיות הסיבה שלו לא להישאר”. 

שחקני ברצלונה מאוכזבים בסיום (רויטרס)שחקני ברצלונה מאוכזבים בסיום (רויטרס)

פדרי שהחליף חולצה עם אמבפה הוסיף: “ידענו שאנחנו באים למשחק הזה עם תוצאה רעה מאוד מהמשחק הראשון ושיהיה חשוב לנצל את המצבים שלנו. היה לנו משחק טוב אבל החמצנו מצבים גדולים. האמנו שאפשר לעשות עוד קאמבק ולהעפיל, אבל ברגע שהחמצנו את הפנדל לפני המחצית זאת הייתה מכה. המשכנו להילחם ואי אפשר להפיל את המשחק רק על הפנדל כי החמצנו עוד המון הזדמנויות”.

סרג’י רוברטו, גיבור הקאמבק ב-1:6 לפני 4 שנים, צייץ בסיום: “גאה בקבוצה הזאת, נותרו לנו עוד שני תארים וניתן את הכול כמו היום”. ג’רארד פיקה הוסיף: “חתיכת משחק, גאה מאוד בשחקנים, יש עוד עונה ארוכה ונתחרה עד הסוף. מרימים את הראש והלאה”.

בבארסה מתרגשים מהחיבוק של מסי ולאפורטה