אינטר ושחטאר פספסו הזדמנות הערב (רביעי) להעפיל לשמינית גמר ליגת האלופות, זאת לאחר שבמפגש ביניהן סיימו ב-0:0 וסייעו למנשנגלדבאך להצטרף לריאל מדריד ל-16 האחרונות. 

מי שנשרה לליגה האירופית היא קבוצתו של מנור סולומון, שעלה מהספסל ולא הצליח להשפיע על התוצאה למרות מספר מהלכים נפלאים שהמשיכו להוכיח את הכישרון הענק שלו. אינטר רשמה שיא שלילי משפיל כשלראשונה בתולדות המועדון סיימה במקום האחרון בשלב הבתים במפעל.

לאוטרו מרטינס ערך את הופעתו ה-100 במדי הנראזורי, אך סבל ממשחק חלש שסיכם באופן מדויק את הקמפיין האירופי של אינטר, שאפילו לא הצליחה לנצח אף אחד מבין שלושת משחקי הבית שלה.

אנטולי טרובין, שוער שחטאר שסיפק הופעה נהדרת שסייעה לקבוצתו לסיים במקום ה-3, התייחס לתוצאה: “אנחנו מאוד מרוצים. שמחים שהצלחנו להעניק לאוהדים ולעצמנו את ההזדמנות להמשיך לשחק במפעל אירופי גם באביב. כמובן שרצינו להמשיך את המסלול בליגת האלופות, אבל מצד שם גם יכלנו להיות מודחים, אז אנחנו במצב טוב”.

אנטוניו קונטה, מאמן הנראזורי, התרגז על התקשורת לאחר ההדחה מכיוון ששאלו אותו אם לקבוצה הייתה חסרה נחישות בקרב כל כך קריטי כמו מול שחטאר: “יש לכם את הדעות שלכם, אני מכבד זאת. אני לא מסכים, אבל אני חושב שהקבוצה נתנה את כל כולה. זה מדהים שבשני משחקים ששלטנו מול שחטאר לא הבקענו אפילו שער אחד. לא מסכים שלא הייתה לנו נחישות. השחקנים שלי נתנו הכל הערב”.

“לא היה לנו מזל עם שופטים ועם ה-VAR. אם תסתכלו אחורה למצבים במהלך המשחקים תוכלו לראות. אני מאוד מאוכזב כי היו לנו הזדמנויות לנצח, אבל אם אתה לא מבקיע אתה לא תנצח”.

לאוטרו מאוכזב (רויטרס)לאוטרו מאוכזב (רויטרס)

החילופים המאוחרים: “תדרכתי את אלכסיס במשך 20 דקות לפני שנכנס. ללאוטרו מרטינס נגמר האוויר. העדפתי להוסיף עוד חלוץ למשחק כדי ללכת על ניצחון. ברגע שראיתי שלמרטינס אין אוויר הכנסתי את כריסטיאן אריקסן. שחטאר הגיעה הנה ויישמה את הטקטיקה שלה במטרה לנטרל אותנו”.