נבחרת ספרד מחצה 0:6 את נבחרת גרמניה ועלתה לחצי גמר ליגת האומות. כיאה לתוצאה כל כך מרשימה, המילה “היסטוריה” הופיעה פעמים רבות ובמספר הקשרים בעיתונים שיצאו לאור הבוקר (רביעי) בספרד.

ב”מארקה” הוצבה הספרה שש בגדול על שער העיתון בצבע צהוב והכותרת נכתבה עם שלושה סימני קריאה: “תצוגה היסטורית מול גרמניה!!!”. עוד נכתב: “לפיינל פור! ספרד השיגה את הניצחון הכי גדול שלה על אלופת העולם לשעבר. פראן (3), מוראטה, רודרי ואויארסבאל השלימו ערב בלתי נשכח”.

ז׳אאו פליקס לוהט ומחכה למסי וברצלונה

ב”אס” נכתב “הבסה היסטורית” על השער עם תמונה של שחקני הנבחרת בטירוף. עוד נכתב בעיתון: “ספרד השיגה את המקום שלה בפיינל פור של ליגת האומות. זו התבוסה הכי גדולה של גרמניה מזה 66 שנה. מי היה יכול לחזות דבר כזה?”.

ב”מונדו דפורטיבו” נראים על השער שחקני נבחרת ספרד חוגגים ליד השחקנים המאוכזבים של גרמניה ונכתב: “ריקוד היסטורי”. עוד נכתב: “ספרד הנחילה לגרמניה את התבוסה הכי גדולה שלה במשחק רשמי, בדרך לפיינל פור”.

העיתון נתן מקום בשער שלו גם לברצלונה ובחלק העליון של העמוד נכתב “בארסה החדשה” לקראת המשחק של סגנית האלופה מול אתלטיקו מדריד במחזור הקרוב, אליו תגיע ללא אנסו פאטי וסרחיו בוסקטס.

ב”ספורט” נראים השחקנים הצוהלים של ספרד ונכתב בכותרת: “בענק!”. עוד נכתב: “חגיגת שערים שערורייתית בדרך לפיינל פור. ספרד נתנה נוקאאוט לגרמניה בזירה”.