נבחרת ספרד אמנם ניצחה אמש (ראשון) 0:1 את בוסניה הרצגובינה במשחק ידידות, אבל החדשות הרעות עבור לה רוחה הגיעו מוומבלי, כאשר ה-1:2 של נבחרת אנגליה על קרואטיה העלה את נבחרת שלושת האריות לחצי גמר ליגת האומות וסיים את דרכם של הספרדים.

מי שזכה לטקס לפני שריקת הפתיחה היה דויד סילבה, שקיבל כבוד מההתאחדות, הנבחרת והקהל הספרדי. השחקן של מנצ’סטר סיטי שרשם 125 הופעות במדים הלאומיים, עלה על כר הדשא, לחץ את ידי השחקנים, את ידו של יו”ר ההתאחדות הספרדית לואיס רוביאלס וקיבל חולצה ממוסגרת שלו של לה רוחה וכן התכבד לבעוט את כדור הפתיחה.

המאמן לואיס אנריקה סיכם: “המשחק בוומבלי היה מאוד תחרותי, קרואטיה נראתה כמו נבחרת שבדרך הנכונה לניצחון, אבל אנגליה, ממש כמו במונדיאל, יצרה לעצמה יתרון בעמידה על המגרש. ציפינו להעפיל לחצי הגמר, זה ברור מאליו, אבל אסור היה לנו לעשות כל כך הרבה טעויות. זה היה בית מאוד מסובך וידענו את זה מההתחלה, היכולת הייתה טובה למרות שהתוצאה הסופית יכולה הייתה להיות טובה יותר. יש לנו נבחרת לאומית טובה מאוד, הגישה שלנו הייתה חיובית ומהבחינה הזו אני מסופק, את ההעפלה הפסדנו בזאגרב ובסביליה”.

תחושות בנבחרת בשל ההדחה: “יכול היה להיות יום גרוע יותר אם גם היינו מפסידים לבוסניה, זה בטוח, אז נתנחם לפחות בזה. לא רשמנו משחק גדול, בוסניה עבדה טוב מבחינה הגנתית, עשינו לא מעט דברים טובים, במיוחד בפתיחה. נתנו למספר שחקנים הזדמנות וזה הכניס רעננות, לא היה לי הרבה משחקים לבדוק את כולם, אני מקווה שאוכל לעשות זאת בהמשך הדרך”.

ברייס מנדס חוגג עם מריו הרמוסו וחוסה גאיה (רויטרס)ברייס מנדס חוגג עם מריו הרמוסו וחוסה גאיה (רויטרס)

מריו הרמוסו הוסיף: “אני מאושר מהופעת הבכורה שלי בנבחרת, זה היה דבר מיוחד מאוד בשבילי, להיות כאן זו זכות גדולה ואני גם מרוצה מהדרך שבה שיחקנו. אנחנו נבחרת בהתפתחות”.