וויצ'ך שצ'סני ולוקאש פביאנסקי, שוערי נבחרת פולין, יצאו בזה אחר מחדר ההלבשה אחרי ה-2:1 המאכזב לנבחרת סנגל. אחד אחר השני, השניים סיפרו ל-ONE במיקס זון (אזור הראיונות שלא עבור גופי השידור) על נקודת המבט שלהם אחרי משחק ההפסד, לקראת המשך הגביע העולמי ברוסיה.

"הכל פתוח עדיין בבית שלנו, קולומביה הפסידה ליפן ועכשיו כולן בתוך המשחק", אמר שוער יובנטוס, שצ'סני, ל-ONE. "יש לנו חמישה ימים להתכונן למשחק מול קולומביה ולהביא את התוצאה הרצויה מולם. אני לא יודע אם הבית שלנו הוא 'בית המוות' כי יש הרבה הפתעות בטורניר הזה, אני מקווה שההפסד שלנו מול סנגל הוא האחרון שלנו מהבחינה הזאת, נשארו לנו שני משחקים ואנחנו חייבים להתרכז אך ורק בעבודה שלנו כדי להביא שני ניצחונות".

הפולנים משתלטים על מוסקבה

שצ'סני, שוערה השני של יובנטוס, עבר בדרך גם את רומא וארסנל ובגיל 28 הוא עומד בקביעות בשער הנבחרת. פביאנסקי הוותיק, גם הוא לשעבר בארסנל (7 שנים) וכיום משחק בסוונסי, והוא השוער השני של הנבחרת אחרי שביצע קאמבק מרשים. 12 שנה אחרי שרשם את הופעתו האחרונה במונדיאל 2006, פביאנסקי חזר לגביע העולמי ומדובר בהיעדרות הארוכה ביותר ברוסיה 2018, בצוותא עם רנדל אזופיפה הקוסטה ריקני שנכנס כמחליף ב-4:2 לגרמניה המארחת דאז.

"אני חושב שאני היחיד במונדיאל, לא?", ענה ל-ONE פביאנסקי, שגם הפעם הוא השוער השני, אחרי שהיה מחליפו של ארתור בורוץ'. "הא באמת, לא ידעתי על הבחור מקוסטה ריקה. ידעתי שאני היחיד מהנבחרת שלנו, אבל לא ידעתי את זה. רק שנינו, וואו, איזה כיף לדעת. תודה לך על זה".

וויצ'ך שצ'סני ביציאה אמיצה (רויטרס)וויצ'ך שצ'סני ביציאה אמיצה (רויטרס)

על השאלה האם הוא נהנה מהטורניר גם כשהוא לא משחק, אמר השוער: "כמובן שזה קשה כשאתה לא משחק, אבל העיקר במונדיאל זו החוויה וההתנסות ולקחת חלק בטורניר כזה גדול. זה משהו שתמיד אזכור ואנצור, אני רק מקווה שיישארו לנו זיכרונות טובים אחרי הגביע העולמי. אני חייב ליהנות, בחייך, אני כבר בן 33. אני צריך להיות אופטימי וחיובי ורוצה שהנבחרת שלי תהיה במצב הטוב ביותר, על המגרש ומחוצה לו, וזה הדבר החשוב ביותר. רק ליהנות".

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל