פגרת הנבחרות כבר מאחורינו והערב (ראשון) ב-22:00 גם ריאל מדריד תחזור למגרש, והפעם לאצטדיונה הביתי, הסנטיאגו ברנבאו, בו תארח לראשונה מזה 18 חודשים את סלטה ויגו במסגרת המחזור ה-4 בלה ליגה. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, ישודר בערוץ ONE למנויי HOT, yes, סלקום TV ופרטנר TV.

כאמור, אחרי שנה וחצי באצטדיון אלפרדו די סטפנו, המשמש בעיקר את הקבוצה השנייה של ריאל מדריד, הבלאנקוס של קרלו אנצ’לוטי חוזרים לברנבאו, שעבר שיפוץ וחידוש במהלך הזמן המדובר וכעת, מוכן לפתיחתו המחודשת, אליה יגיעו גם כל הפועלים שאחראים על כך שהאצטדיון יהיה מוכן למשחק, כאשר כולם קיבלו הזמנות למשחק הפתיחה המחודש מול סלטה מנשיא הבלאנקוס, פלורנטינו פרס.

ראשון ב-22:00: ריאל מדריד חוזרת לברנבאו

למעט מעידה ב-3:3 המאכזב מול לבאנטה, ריאל פתחה את העונה בצורה טובה למדי כאשר גברה 1:4 במחזור הפתיחה ו-0:1 על בטיס במחזור הקודם ואספה 7 נקודות מ-9 אפשריות, כאשר ניצחון יכול להעניק לבלאנקוס שבוע נוסף בפסגת לה ליגה. מנגד, הגליסיאנים פתחו את העונה בצורה רעה ובמאזנם נקודה אחת בלבד מ-9 אפשריות אחרי 2:1 לאתלטיקו מדריד, 0:0 מול אוססונה ו-1:0 לאתלטיק בילבאו.

אנצ’לוטי אמר במסע”ת לקראת המשחק והתייחס לחזרה לברנבאו: “זה מיוחד לכולם, זה האצטדיון המיתולוגי שלנו, אבל בסופו של דבר המטרה היא לנצח ולא חשוב היכן. קמאבינגה? הוא מאוד נרגש ומלא מוטיבציה, הוא פנוי למשחק ונראה בהמשך אם יתחיל בהרכב הראשון”.

פלורנטינו פרס וקרלו אנצ'לוטי (האתר הרשמי ריאל מדריד)פלורנטינו פרס וקרלו אנצ'לוטי (האתר הרשמי ריאל מדריד)