ולנסיה ו-ויאריאל סיפקו הערב (שישי) דרמה גדולה במשחק שפתח את המחזור ה-26 בספרד, ובסיום המפגש הייתה זו דווקא המארחת בכתום, שרשמה מהפך גדול בדקות הסיום והשיגה 1:2 יקר, שהרחיק אותה משמעותית מהתחתית הבוערת. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, שודר בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV.

העטלפים נמצאים בעונה ממש לא טובה, כשהם יותר קרובים לתחתית מאשר למקום באירופה, אך הפעם, ודווקא אחרי התבוסה הכואבת לחטאפה, הם עשו צעד משמעותי למעלה ולזכותם 30 נקודות, רק 7 פחות מהצוללת הצהובה שלא הצליחה לעשות צעד משמעותי לעבר בטיס וריאל סוסיאדד שמעליה.

ג'רארד מורנו הבקיע בפנדל מדויק ומבחינה אישית המשיך בעונה המצוינת שלו, כשהיתרון נשמר עד לדקה ה-86 אז קרלוס סולר איזן בפנדל מדויק שלו. נגמר? לא ולא. המארחת, שהגיעה ללא פחות מ-25 מצבי הבקעה, מצאה את שער הניצחון המיוחל הודות לגונסאלו גדש הפורטוגלי, שעלה כמחליף בדקה ה-66 של ההתמודדות.

דני פארחו ומקסי גומס (La Liga)דני פארחו ומקסי גומס (La Liga)

אגב במעבר חד, היה הערב גם קרב תחתית בגרמניה שם שאלקה ומיינץ נפרדו ב-0:0 מאכזב מאוד מבחינתן, ובעיקר מבחינת מיינץ שהייתה מסוכנת יותר. הכחולים מנגד נותרו עמוק במקום האחרון עם 10 נקודות בלבד וניצחון בודד, בדרך הבטוחה לליגת המשנה בגרמניה.