פדרי לא חוזר לשחק כל כך מהר: קשר ברצלונה שהופיע רק בארבעה משחקים מתחילת העונה, לא ישוב לשחק ב-2021, כך דווח היום (חמישי) בעיתון “אס”. לפי הפרסום, צ’אבי החליטו שהשחקן יעבור את כל תהליך ההחלמה מהפציעה שלו מהתחלה אחרי שהתגלו טעויות שגרמו לסיבוכים בטיפול בפציעה. המשמעות היא שמאמן בארסה ימשיך להתבסס על גאבי וניקו גונסאלס בקישור הקדמי.

בינתיים, גם הבעיה בהתקפה על הפרק מבחינתו של צ’אבי. הקבוצה בבלאוגראנה כבר סימנה את ארתור קבראל שכבש העונה 23 שערים ובישל 8 נוספים ב-24 משחקים במדי באזל, והיום עוד חלוץ נזרק לאוויר בתקשורת הקטלונית: חוליאן אלבארס.

החלוץ בן ה-21 יוכל לזכות הלילה באליפות עם ריבר פלייט, הוא מלך השערים של הליגה הארגנטינאית (16) ונחשב לסקורר הכי טוב שהצמיחה מחלקת הנוער של המיז'ונריוס מאז גונסאלו היגוואין. רק ב-9 המשחקים האחרונים אלבארס כבש 14 שערים ואין ספק שהוא יהפוך לסחורה חמה באירופה עם פתיחת חלון ההעברות. "הסקורר שבארסה צריכה", כתבו עליו ב"מונדו דפורטיבו".

בינתיים, בבארסה ממשיכים בניסיונות לקדם את הארכת חוזהו של אוסמן דמבלה. ב"ספורט" דווח שצ'אבי שוחח עם הצרפתי, עודד אותו להמשיך במועדון מעבר לקיץ הקרוב, אז יסתיים חוזהו הנוכחי, והציע לעזור לו בכל דרך אפשרית כדי לממש את הפוטנציאל. מנצ'סטר יונייטד ממשיכה לעקוב בעניין ואם דמבלה יחליט לבסוף לעזוב היא צפויה להגיש לו הצעה.

בעתיד הקרוב יותר, בבארסה רשמו את איליאס אחומאש בן ה-17 בסגל הקבוצה הראשונה לליגת האלופות. הקיצוני שערך בכורה בדרבי מול אספניול ולא יכול היה לשחק מול בנפיקה מכיוון שריצה עונש השעיה עקב הרחקה בליגת האלופות לנוער, כבר יוכל לעמוד לרשות צ'אבי במשחק המכריע מול באיירן מינכן.

החלוץ המיועד: קברל מועמד לברצלונה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל