אחרי חזרתו המגרשת של דני אלבס לקמפ נואו, מאמנה החדש של ברצלונה, צ’אבי, סימן חבר לקבוצה לשעבר נוסף, איתו ירצה לשוב לשתף פעולה בקרוב. על פי הדיווחים בספרד היום (שבת), המאמן הקטלוני מעוניין להחזיר למועדון את טיאגו אלקנטרה, שמתקשה להתאקלם בליברפול.

קשר נבחרת ספרד, שגדל בברצלונה, עזב את המועדון הקטלוני לפני שמונה שנים לבאיירן מינכן, שם כיכב במשך שש עונות. בקיץ שעבר, טיאגו עזב את גרמניה וחתם בקול תרועה רמה בליברפול של יורגן קלופ. הספרדי התקשה להרשים עד כה באנגליה והוא נעדר למשך תקופות ארוכות בעקבות פציעות.

וממי שעתיד לבוא למי שעתיד להישאר. המטרה הקרובה של ברצלונה תהיה להחתים את גאבי על חוזה חדש. היהלום בן ה-17 פרץ העונה בגדול כאשר תפס מקום של קבע בהרכב הקבוצה וגם בנבחרת ספרד. על אף שנותרו לו שנתיים בחוזה, בבארסה רוצים להחתים את הקשר על חוזה חדש, מכיוון שסעיף השחרור הנוכחי שלו עומד על 50 מיליון אירו בלבד, סכום אותו הרבה קבוצות באירופה מוכנות לשלם בעבור הכישרון הצעיר.

גאבי (רויטרס)גאבי (רויטרס)

מכיוון שטרם מלאו לו 18, גאבי יכול לחתום על חוזה לשלוש שנים בלבד עם אופציה לשנתיים נוספות. המנהל מהספורטיבי של ברצלונה, מתאו אלמני, צפוי כבר בשבוע הבא ליצור קשר עם נציגיו של הקשר ולסגור את העסקה כמה שיותר מהר. סעיף השחרור של גאבי עשוי להיות 500 מיליון אירו, נמוך מזה של פאטי ופדרי, שעומד על מיליארד אירו.

הוא חזר: צפו בביצועיו של דני אלבס
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה