ביום ראשון יתקיים המשחק הגדול ביותר בעולם, הקלאסיקו בין ברצלונה לריאל מדריד בקאמפ נואו (17:15, שידור ישיר ובלעדי רק בערוץ ONE), ולפני המשחק קיימת דריכות גדולה בשתי הקבוצות כאשר בצד הקטלוני, סרחיו אגוארו מצפה לפתוח בהרכב לראשונה וזאת אחרי שחזר מפציעה ארוכה שהשביתה אותו לאורך פתיחת העונה. כזכור, הארגנטינאי עלה כמחליף לכ-10 דקות בניצחון 1:3 על ולנסיה ביום ראשון האחרון ועל פי דיווח בספרד הוא שואף לשחק כמחצית מהמשחק בליגת האלופות נגד דינמו קייב על מנת שיוכל לפתוח בקלאסיקו. 

בינתיים, ג’רארד פיקה נזכר באחד הסיפורים על כך שוויניסיוס, כוכבה הצעיר של היריבה הגדולה, היה בכלל אמור להיות שחקן של ברצלונה. את הדברים אמר הבלם הוותיק בשיחה עם כוכב הרשת, איבאיי: “כבר הייתי בקשר עם ויניסיוס ובירכתי אותו על כך שהוא מצטרף לברצלונה. הוא סיפר לי שהוא חותם ומצטרף”, נזכר שחקן הקטלונים. “אלא שאז באה ריאל מדריד, הציעה כפול כסף וגנבה אותו ברגע האחרון”. 

זו כמובן לא הפעם הראשונה שבה הסיפור על ויני ג’וניור ובארסה עולה. מיד אחרי שחתם בשורות הלבנים, הסיפור הזה יצא בתקשורת שמזוהה עם ריאל, אלא שהוא זכה ללא מעט ביקורות חשדניות סביב האם באמת היה משהו בין הקטלונים לברזילאי. אמירותיו של פיקה מן הסתם לא מותירות ספק לגבי אמינות הפרסומים מאז. אגב, השיחה של הבלם עם איבאיי נערכה בזמן שיצאו עוד קטעים מהראיון המלא של הנשיא המודח ז’וספ מריה ברתומאו ועל כך אמר השחקן: “אם אדבר, אתפוצץ”. 

מוכנה לקלאסיקו: פאטי להט ב-1:3 של בארסה

בלם נוסף של הקבוצה שדיבר היה סמואל אומטיטי, בשיחה עם מונדו דפורטיבו, הוא חזר לאירועי הקיץ האחרון ואישר את קיומה של השיחה הלא נעימה עם הנשיא ז’ואן לאפורטה: “אני יכול לספר לכם שבשיחה איתו בכיתי. זו הייתה שיחה קשה מאוד. אני אוהב את ברצלונה ואני לא רואה את עצמי משחק במקום אחר, אבל הרגשתי בודד באותם הימים”. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל