לואי ואן חאל ערך את מסיבת העיתונאים המסורתית לפני המשחק של נבחרת הולנד מול גיברלטר הערב (שני, 21:45) במוקדמות מונדיאל 2022 באצטדיון ברוטרדם, אבל הציטוטים של מאמן האורנג’ שתפסו את מרבית תשומת הלב כלל לא נגעו למשחק עצמו, אלא דווקא למה שקורה בימים אלה בברצלונה.

המאמן הוותיק, שרשם בעבר שתי קדנציות על הקווים של הבלאוגרנה, יצא להגנתו של המאמן הנוכחי בבירת קטלוניה, בן ארצו, רונאלד קומאן: “הביקורת בברצלונה כלפיי רונאלד וגם כלפיי פרנקי דה יונג היא טיפוסית למועדון הזה, כשהדברים לא הולכים שם כמו שצריך הם קודם כל מאשימים את הזרים”.

חיוך של נקמה: למי באמת כיוון סוארס?

“ההיסטוריה חוזרת על עצמה”, הוסיף ואן חאל, כנראה ברמיזה לביקורות שהוא ספג בזמנו כשאימן את הקטלונים, וסיים עם עצה לקומאן: “אם אני הייתי בעמדה שלו כיום, לא הייתי מייחס יותר מדי חשיבות לביקורות וכל התגובות השליליות”.

ואן חאל (רויטרס)ואן חאל (רויטרס)

מקדוניה הצפונית – גרמניה (21:45)

נבחרת גרמניה נהנתה מקמפיין כמעט מושלם עד כה, כשרק הפסד אחד מנע ממנה להיות עם 21 נקודות אחרי שבעה מחזורים בבית 10. אותו הפסד היה 2:1 סנסציוני לצפון מקדוניים במחזור השלישי של משחקי המוקדמות. החבורה של האנסי פליק זוכרת טוב מאוד את מה שהיה אחד מרגעי השפל בתולדותיה והיא תנסה להשיג את הנקמה על חשבון גוראן פאנדב וחבריו, חולמים לחולל סנסציה נוספת נגד הנבחרת החזקה ולהשיג 3 נקודות חשובות.

הגרמנים לא הרשימו במחזור האחרון ושער מאוחר של תומאס מולר היה זה שקבע 1:2 והפריד בין ניצחון של המאנשאפאט לבין תיקו לא משכנע מול רומניה. במקביל, היריבה רשמה 0:4 חלק על ליכטשנטיין והיא תגיע להתמודדות עם אמונה שאפשר להמם את האיפריה הגרמנית פעם נוספת. לשתי הנבחרות הפסד בודד בקמפיין עד כה, אך המארחת לא הצליחה להכריע שלושה משחקים ובקופתה יש 12 נקודות, כשמנגד הגרמנים ניצחו בשאר משחקיהם ונמצאים במקום הראשון בבית עם 18 נקודות, בידיעה שניצחון יבטיח סופית את הכרטיס לקטאר.

האנסי פליק (רויטרס)האנסי פליק (רויטרס)

“אנחנו מצפים למשחק וזוכרים שהיריבה טרם הפסידה משחק תחת המאמן החדש בלגויה מילבסקי. צפון מקדוניה היא נבחרת שיודעת לשחק כדורגל. אליף אלמאס הוא שחקן טכני שאני מאוד אוהב, הוא משחק בנאפולי והוא הבקיע נגדנו במשחק הקודם”, אמר פליק, שממש לא מזלזל ביריבה.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל