כאילו לא עברו 8 שנים. בגיל 35 ואחרי שכבר מזמן הוגדר כשחקן “שנמצא מעבר לשיאו” רדאמל פלקאו שוב מחורר רשתות בליגה הספרדית. החלוץ הקולומביאני, שחתם במפתיע בראיו וייקאנו הצנועה ממש לפני סגירת חלון ההעברות, החל לפרוע שטרות בפרברי מדריד מההתחלה, עם 3 שערים ב-3 משחקיו הראשונים במדיה של העולה החדשה.

ההצלחה המסחררת של “אל טיגרה” בשבוע הראשון של הקדנציה השנייה שלו בספרד באה לידי ביטוי כמובן גם ב-LaLiga Fantasy ONE – ליגת החלומות הרשמית של הליגה הטובה בעולם. המנג’רים שהחליטו להמר על פלקאו מהרגע הראשון הרוויחו לא מעט נקודות (24 ב-4 משחקים) וכבונוס, גם נהנו מעליית ערך חדה של כ-10 מיליון אירו בקצת יותר משבועיים.

משחקי הליגה הספרדית משודרים בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV

להורדת האפליקציה באייפון לחץ כאן

להורדה האפליקציה באנדרואיד לחץ כאן

עם הגעתו לראיו, תג המחיר של פלקאו עמד על כ-2.5 מיליון אירו, אך כיום כבר נסק אל מעל ל-12 מיליון. במהלך הפגרה החלוץ הוותיק נמצא עם נבחרת קולומביה במשימתה במוקדמות המונדיאל 2022, ולאחריה מחכה לו ולראיו מפגש ביתי מול אלצ’ה. האם תשימו את הכסף הקולומביאני? עד שתקבלו החלטה, אתם מוזמנים לצפות בהספק המכובד שלו במהלך החודש הראשון במדי ראיו.

צפו בשעריו של 'אל טיגרה'- רדאמל פלקאו

עדיין לא הצטרפתם לטירוף? זה בדיוק הזמן לעשות זאת וגם להתחיל לעקוב אחרינו מקרוב ברשתות החברתיות, עם עמודי הפייסבוקהאינסטגרם והטוויטר החדשים של LaLiga Fantasy ONE, שם תוכלו להתעדכן בכל המתרחש בליגה הספרדית בהקשר ליגת החלומות וגם לשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם לדעת.