אחרי שברצלונה בישרה לעיתונאים המסקרים אותה כי רונלד קומאן צפוי לעמוד על הקווים גם מול אתלטיקו מדריד ביום שבת הקרוב ב-22:00 בוונדה מטרופוליטאנו, כעת רשימת המועמדים למועדון הופכת ארוכה יותר ומצטרפים אליה שמות חדשים. אם עד היום (חמישי) הרשימה הורכבה מצ’אבי ורוברטו מרטינס, ביממה האחרונה נראה כי המועמדות של אנדראה פירלו מתחזקת, אך לא רק. 

שני שמות חדשים שנוספו הם של מרסלו גז’ארדו, מאמנה של ריבר פלייט, אולם זה הבהיר כי לפני ינואר הוא לא יוכל להגיע. גם אריק טן האח, מאמנה של אייאקס, הבהיר כי אין על מה לדבר לפני שהעונה הנוכחית מסתיימת ושמו עלה וירד מהפרק. שם חדש שנכנס הוא של רלף רנגניק, אותו ז’ואן לאפורטה מעריך מאוד. השם של רנגניק היה על השולחן של לאפורטה מהרגע בו הוא התחיל לחשוב על האפשרות שקומאן יעזוב, עוד בעונה שעברה. 

מי הפייבוריטית? אתלטיקו ובארסה בקרב ענק!

במקרה שיילכו בברצלונה על מאמן שאינו זמין כבר עכשיו, נשקלת אפשרות של מינוי מאמן זמני ובמצב הזה השם הכי חם כעת הוא של אלברט קפייאס, מי שעבד בעבר במכבי תל אביב והגיע אליה ב-2016 כעוזרו של שוטא ארבלדזה. בהמשך עבר לבורוסיה דורטמונד, שם שימש כעוזרו של פיטר בוס. הוא הצטרף לג’ורדי קרויף בצ’ונגצ’ינג ליפאן הסינית ומשם עבר לאמן את נבחרת דנמרק הצעירה. 

מי שלא יהיה על הפרק הוא לואיס אנריקה, מאמן נבחרת ספרד, שהבהיר היום כי “אני לא חושב שיש לז’ואן לאפורטה את מספר הטלפון שלי בכלל. בכל מקרה יש לו חוזה בנבחרת, אני מחויב להתאחדות ומבחינתי אין פה דיון, אני לא מועמד לבארסה ולא אהיה גם”. בכל אופן, נראה כי אחרי המשחק מול אתלטיקו מדריד דברים יתחילו לזוז והפגרה היא הזמן המושלם מבחינת לאפורטה לבצע את הזעזוע. ההערכות הן עדיין כי צ’אבי הוא הפייבוריט בשל הרוב המוחלט שיש לו בהנהלה. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל