בימים האחרונים פורסמו דיווחים רבים בספרד על עתידו של רונאלד קומאן, וכרגע השאלה היא לא אם אלא מתי יפוטר. נכון לכרגע נדמה שהמאמן ההולנדי ימשיך על הקווים של הקטלונים גם מול לבאנטה ביום ראשון ושלא נראה בקרוב זעזוע, אך זה עשוי להשתנות בקרוב מאוד.

אחרי שרוברטו מרטינס סומן כפייבוריט להגיע, ב’מונדו דפורטיבו’ מדווחים שהסיכוי שהספרדי יעזוב את נבחרת בלגיה לפני 10 באוקטובר קלוש, כאשר בהתאחדות הבלגית בטוחים שהוא ימשיך בנבחרת לפחות עד מונדיאל 2022, מה שכרגע גורם להסרת מועמדותו לספסל הקטלונים.

צ’אבי היה ה”קלף” של המתחרה של הנשיא ז’ואן לאפורטה בבחירות האחרונות, ויקטור פונט. לאפורטה תחילה לא רצה את קשר העבר כמאמן בטווח הזמן הקרוב, אבל בסביבת לאפורטה הפעילו עליו לחץ גדול וטענו בפניו שצ’אבי הוא המועמד המתאים ביותר, מה שגרם לו להסיר את ה”אנטי” המסוים שהיה לו כלפיו. מנגד, בסביבת מאמן אל סאד טענו שהדרישות של צ’אבי לא יהיו גבוהות ברגע שיגיע, ושהוא מודע שהשינויים הרבים שהנשיא עושה הם לטובה, ושמבחינתו אין לו בעיה למתג את העונה כ”עונת מעבר” ולבקש סבלנות.

עוד דווח בספרד כי חוזהו הנוכחי של צ’אבי באל סאד, שהוארך לאחרונה עד 2023, לא כולל סעיף יציאה מיוחד לברצלונה. יחד עם זאת, בסביבתו של המאמן סבורים כל המועדון הקטארי לא יקשה עליו לעזוב, בהתחשב ביחסים המצוינים שקיימים בין שחקן העבר לראשי הקבוצה. לאפורטה כבר הרבה פחות נרתע ממינוי אפשרי של צ’אבי, שמוגדר כמועמד הבכיר ב’מונדו דפורטיבו’, שם סיכמו: “כרגע נראה שקומאן מתכונן למשחק בראשון, אבל אף אחד בברצלונה כבר לא מסוגל לנחש מה יקרה”.

צ'אבי (רויטרס)צ'אבי (רויטרס)

מנגד, ב-Goal הספרדי דווקא טוענים שכן נעשתה פנייה מצידה של בארסה למרטינס, שמצידו שוחח עם ההתאחדות הבלגית על האפשרות שיאמן בקאמפ נואו. נכון לכרגע המגעים בין הצדדים מוגדרים כ”ראשוניים בלבד”. 

קומאן בסכנה: 0:0 לברצלונה מול קאדיס

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל