כשרעשי הרקע השליליים לא פוסקים בסביבת המועדון, ברצלונה תנסה להשאיר הכול בצד הערב (חמישי, 23:00) ולחזור למסלול הניצחונות כאשר תתארח אצל קאדיס, והיא מבינה שתהיה חייבת לעשות כן על מנת שלא לראות את ריאל מדריד פותחת פער בפסגה כשבנוסף, מעידה נוספת עלולה לחרוץ את גורלו של רונאלד קומאן בקבוצה.  המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, ישודר בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV.

ברצלונה: מארק-אנדרה טר שטגן, אוסקר מינגסה, ג’רארד פיקה, רונאלד אראוחו, סרג’יניו דסט, סרחיו בוסקטס, פרנקי דה יונג, גאבי, יוסוף דמיר, ממפיס דפאיי ולוק דה יונג.

אחרי מסיבת העיתונאים המוזרה בה הקריא הצהרה מדף ועזב, קומאן המשיך להיות על המוקד ברחבי קטלוניה. ב’סאדנה סר’ מתחו ביקורת קשה על ההולנדי: “אם הנהלת ברצלונה הייתה חזקה כמו פעם, קומאן לא עולה אפילו על המטוס למשחק מול קאדיס. אי אפשר להמשיך ככה, העבודה של קומאן התערערה והבכירים במועדון מבינים את זה. הכדור נמצא במגרש של ז’ואן לאפורטה, הם לא יכולים לסבול אחד את השני. ללאפורטה אין כסף לפטר אותו. הכול רקוב בשלב הזה”.

וואו! שלושער לאסנסיו וצמד לבנזמה ב-1:6

ברצלונה בשלב הזה עם 8 נקודות בטבלה ושני משחקים פחות מהמוליכה ריאל מדריד לה 16 נקודות. הקטלונים מבינים שניצחון הוא בגדר חובה על מנת להרגיע את המערכת ולא רק, אלא גם לא לא לאפשר לשתי הקבוצות ממדריד לדהור בפסגת הטבלה הרחק ממנה, במה שכמובן יגדיל את הכאוס כאשר גם כך המצב בקבוצה נפיץ במיוחד.

בראיון לילי שהעניק לאפורטה ב’אל צ’ירינגיטו’, הוא סיפר: “ברגע האחרון גילינו שקומאן הולך למסור הצהרה במקום לדבר במסיבת העיתונאים. הוא חופשי להביע דעה ואני מכבד אותו. לדעתי זה לא היה הכרחי, עודדנו אותו כן לענות על השאלות. בברצלונה צריך גם לשחק טוב ולא רק תוצאות, קומאן יודע את זה. האם יש גבול לסבלנות שלי? כן”. עם זאת, הנשיא הוסיף בדבריו לכלי תקשורת אחר ואמר: “העתיד שלו לא תלוי בתוצאה מול קאדיס, הוא המאמן והיום אנחנו מאחוריו”

ז'ואן לאפורטה (רויטרס)ז'ואן לאפורטה (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל