ה-3:0 המהדהד לבאיירן מינכן באמצע השבוע בפתיחת שלב הבתים בליגת האלופות עדיין עושה לא מעט רעש בברצלונה, אבל המועדון הקטלוני נמצא עם הפנים קדימה ואחת הבשורות שנותנות לא מעט תקווה במסדרונות בקאמפ נואו היא החזרה הצפויה של אנסו פאטי.

החלוץ בן ה-18, שכבש את שעריו הראשונים בשורות הבלאוגראנה עוד כשהיה בן 16, נפצע בחודש נובמבר האחרון, אחרי פתיחה טובה לעונה שעברה, ונעדר מהמגרשים במשך כעשרה וחצי חודשים. אבל לפי דיווח בספרד הבוקר (שבת), כבר יש יעד ברור לחזרתו.

ב”מונדו דפורטיבו” דווח כי התוכנית בברצלונה היא להחזיר את פאטי למגרש ביום ראשון הבא, 26 בספטמבר, במשחק מול לבאנטה. פאטי יחמיץ את שני המשחקים שלפני כן, מול גרנאדה מחרתיים ומול קאדיס ביום חמישי, כדי לאפשר לו לסיים את תקופת ההתאוששות שהוקצבה לו, אך בראשון הבא הוא ישוב כשהתוכנית היא להעלותו מהספסל ל-20 דקות במשחקו הראשון.

אנסו פאטי (האתר הרשמי של ברצלונה)אנסו פאטי (האתר הרשמי של ברצלונה)

בספרד טוענים שבמשחק הבא לאחר מכן, בעוד כשבוע וחצי מול בנפיקה ליסבון בליגת האלופות, פאטי כבר צפוי לפתוח בהרכב ולשחק 60 דקות, ולהיכנס לחלוטין לעניינים. בברצלונה מקווים שהחזרה של מי שסומן לפני כשנתיים כיורש של ליאו מסי, תשנה את העונה של ברצלונה ותזניק אותה לגבהים חדשים.