מי היה מאמין? אחרי שליאו מסי, כריסטיאנו רונאלדו ורבים וטובים נוספים עברו קבוצה בחלון ההעברות המשוגע ביותר בכל הזמנים, הגיע גם תורו של אנטואן גריזמן, שעזב את ברצלונה אחרי שנתיים לא טובות וחזר לאתלטיקו מדריד בהשאלה עם אופציית רכישה ב-40 מיליון אירו. המגעים החלו אמש והיו מהירים במיוחד, כשהצרפתי סגר את תנאיו אצל האקסית לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת.

החלוץ הצרפתי, שנמכר בקיץ 2019 מהקולצ’ונרוס לקטלונים תמורת כ-120 מיליון אירו, לא הצליח לבוא מספיק לידי ביטוי בקאמפ נואו, ולאור משכורתו הגבוהה ופתיחת העונה החלשה, בקבוצה של רונאלד קומאן החליטו להעביר אותו, אך בדומה למקרה לואיס סוארס, זה שוב נעשה ליריבה ישירה בדמות האלופה.

השחקן נפרד מהקטלונים במכתב קצר יחסית שהעלה לרשת החברתית שלו: “אוהדים יקרים, אני נפרד עכשיו ומודה לכם על אהבתכם. נתתי הכול עבור החולצה הזאת, הייתי חלק מהמועדון הנהדר הזה ואני עצוב שלא יכולתי ליהנות מכם יותר ביציעים, אבל גאה שהייתי חלק מכם”.

ברצלונה מצאה לו מחליף בדמותו של לוק דה יונג, שישתף פעולה עם ממפיס דפאיי ומרטין בריית’ווייט בהתקפה ההולכת ונחלשת של קומאן. גריזמן הבקיע 35 שערים ב-102 משחקים עבור בארסה ובישל עוד 17. הוא זכה בתואר אחד בתקופתו בקאמפ נואו, גביע המלך בעונה שעברה. לפי דיווחים, בארסה תקבל בכל זאת 10 מיליון אירו עבור השאלתו, כאשר עדיין לא ברור סופית אם זו חובת או רק אופציית רכישה.