לאורך הקיץ האחרון רווחות השמועות על עזיבתם של מספר שחקנים מברצלונה על מנת לפנות מקום ולהוריד את העול הכלכלי שהקבוצה משלמת על משכורות עתק. יחד עם זאת, על אף שאותם שחקנים קושרו בחלון ההעברות אינספור פעמים לקבוצות שונות, המגעים לא הבשילו לידי חתימה והקבוצה לא מצליחה למכור אותם.

לפי דיווחים ב’מארקה’, השחקנים שמעוניינים להיפטר מהם בבארסה כמה שיותר מהר הם סמואל אומטיטי, מיראלם פיאניץ', פיליפה קוטיניו ומרטין בריית’ווייט. באשר לפיאניץ’, במשך מספר שבועות, היה נראה שכל הסימנים מעידים על חזרה של הקשר הבוסני ליובנטוס. עם זאת, למרות השמועות הקבוצות לא באמת הגיעו להסכם וכעת, עם החתימה המתקרבת של מנואל לוקאטלי בשורות הגברת הזקנה נראה שלא קיים סיכוי של ממש שפיאניץ’ יחזור לקבוצתו הקודמת.

מיראלם פיאניץ' (רויטרס)מיראלם פיאניץ' (רויטרס)

בנוגע לאומטיטי, הצרפתי מעוניין לעזוב את הבלאוגרנה על מנת לחזור ולצבור דקות משחק אך בינתיים עדיין לא הגיעה הצעה מקבוצה שהוא מעוניין לעבור אליה. הבעיה של ברצלונה היא שהזמן אוזל והמשכורת הגבוהה שהבלם מרוויח הפכה אותו לאחד השחקנים הפחות רצויים בסגל של רונאלד קומאן. מקרה דומה לכך הוא גם זה של קוטיניו שלא הוגשה עליו הצעה ראויה עד עכשיו בחלון ההעברות. לפי דיווחים, ארסנל מעוניינת בקשר הברזילאי ומוכנה לכלול את פייר-אמריק אובמיאנג בטרייד, אך העבודה שראשי ברצלונה לא מעוניינים בהחתמת חלוץ נוסף סוגרת את הדלת גם לעסקה אפשרית שכזו. 

השם המפתיע ברשימת ה’דחויים’ של המועדון הקטלוני הוא מרטין בריית’וויט. החלוץ הרשים מאוד הן בקדם העונה והן במחזור הפתיחה של הליגה הספרדית עם צמד מול ריאל סוסיאדד, כאשר מכירתו גם תצריך את המועדון להחתים חלוץ אחר, אך במקרה ותגיע עליו הצעה טובה בברצלונה ישקלו לשחררו. 

פיליפה קוטיניו על הדשא (La Liga)פיליפה קוטיניו על הדשא (La Liga)
כל מה שצריך לדעת לקראת מחזור 2 בפנטזי