קשרה המוכשר של ברצלונה, פדרי, לא נח לרגע. הספרדי מוצא את עצמו בסיומה של עונה מעולה בה הוכיח לכולם עד כמה הוא כישרוני, והוא מוגדר כשחקן העתיד וההווה של הקטלונים. אחרי שעלה יחד עם נבחרת ספרד לגמר בו יתמודד מול נבחרת ברזיל בשבת, הוא ינסה לקטוף מדליית מוזהבת. הקשר התראיין היום (רביעי) לתקשורת וסיפר על התחושות לקראת הגמר, העונה החולפת בבארסה והחוויה בכפר האולימפי. 

“אם מישהו היה מתאר לי את מה שאעשה בעונה הזו הייתי אומר לו שהוא משוגע”, אמר פדרי, “מההתחלה קיוויתי שיהיה גמר נגד ברזיל. אני אוהב לשחק נגד הטובים ביותר והיא אחת הנבחרות הטובות שיש. אני מאמין שזה הולך להיות מסובך, כי הם משחקים טוב מאוד. הם מאוד טכניים והם הולכים ליצור משחק מאוד שלם”.

פדרי (רויטרס)פדרי (רויטרס)

הרגשה אישית: “אני מרגיש טוב, אני תמיד מנסה לתרום את המקסימום שלי בעבודה או במה שאני צריך לעשות. אני מנסה תמיד לעזור לחברי לנבחרת כי זה הדבר החשוב ביותר. יש לנו נבחרת נהדרת וזה מה שהוביל אותנו לגמר".

פדרי (רויטרס)פדרי (רויטרס)

המנוחה המועטה שקיבל: “זה נורמלי שאנשים יחשבו שאני עייף, שיחקתי הרבה משחקים. אני מנסה לישון ולאכול טוב כמו שאומרים לי הרופא והתזונאים, שלא יכלו להגיע בגלל ההגבלות. אני צריך לנוח כמה שאפשר“. 

זכייה בגמר: "אני מקווה שנזכה, זה מה שכולם רוצים. לא דמיינתי את המשחק, אני לא רוצה לדמיין איך הוא יהיה אלא לחיות אותו וליהנות ממנו“. 

השוואה למסי וניימאר: "זה כבוד לנצח את המשחקים איתו, אבל לא אני מתכוון להשוות את עצמי לכוכבים שעשו הרבה דברים בכדורגל".

פדרי עם מסי (רויטרס)פדרי עם מסי (רויטרס)

מנוחה אחרי המשחקים: "בארסה מחליטה. אני אגיע ואעשה מה שיגידו לי".

זכייה בתואר האליפות או תואר האלופות: “אם יכולתי לבחור הייתי שומר על שניהם. אבל אני מאמין שאהיה מסוגל לזכות בשניהם. יש לי שנים רבות לזכות בליגת האלופות. זה יקרה פעם אחת”.

פדרי ופאבלו סראביה חוגגים (רויטרס)פדרי ופאבלו סראביה חוגגים (רויטרס)

הניסיון ביורו עם הנבחרת: “החוויה עם הנבחרת ביורו הייתה מדהימה, למרות שזה לא נגמר כמו שרצינו. בכל משחק אתה מקבל הרבה ניסיון ולומד ומשתפר. אני מאמין שעל ידי לימוד היריבה נוכל להגיע לגמר נהדר”. 

החוויה בכפר האולימפי: “זה מטורף לראות שכל הספורטאים גרים באותו מקום, כולם ישנים באותה מיטה למרות שהאחד מפורסם יותר מהשני. כולם מתייחסים אלינו טוב מאוד כשביקשתי מגאסול או ממישהו אחר להצטלם. אני מעריך את זה".

מברצלונה למכבי ת"א? צפו בשערים של מנאיי