חוזהו של ליאו מסי בברצלונה הגיע לסופו ב-1 ביולי, ומאז הפרעוש הפך לשחקן חופשי, כאשר הוא כזה כבר קצת יותר מחודש. הכוכב שזכה בקופה אמריקה לא חתום בינתיים באף קבוצה, אבל בסוף השבוע הקרוב סאגת עתידו אמורה להגיע לסופה והוא יחתום על חוזה חדש אצל הקטלונים ויאריך אותו ככל הנראה ב-5 שנים, בהן יקצץ משמעותית בשכרו.

כשהחוזה של מסי בבארסה נגמר, הוא עדיין היה בעיצומו של טורניר הקופה אמריקה, ומשחקו הראשון כשחקן חופשי היה נגד אקוואדור, אז הבקיע שער בכדור חופשי נפלא בתוספת הזמן, במשחק שהסתיים ב-0:3 ברבע הגמר. בחצי הגמר ב-7 ביולי הכוכב דייק מהנקודה הלבנה בדו קרב נגד קולומביה, ובגמר ב-11 ביולי במרקנה רשם ניצחון 0:1 היסטורי על ברזיל בזכות שער של אנחל די מריה.

ליאו מסי שולח נשיקה לאשתו (רויטרס)ליאו מסי שולח נשיקה לאשתו (רויטרס)

מאז הזכייה בתואר בין-לאומי עם הנבחרת, מסי נראה כמו בן אדם אחר. בתמונות שהעלה מחופשותיו במקומות השונים הוא לא הפסיק לחייך, להצטלם עם כל העוברים והשבים ובעיקר לנקות את הראש אחרי קיץ מאוד מוצלח מבחינתו. לאחר הזכייה בגמר, חזר הפרעוש למולדתו עם משפחתו, ובהמשך המשיך לחופשה קצרה במיאמי שבארצות הברית.

מסי נצפה לאחרונה בברצלונה עם משפחתו, במה שהגביר את השמועות על כך שימשיך בקבוצה, אבל לאחרונה הפרעוש תועד באיביזה, כשמשפחתו בילתה ביחד עם זו של חברו הטוב לואיס סוארס על יאכטה, והיה שם הרבה בטן גב. הבוקר התפרסמה תמונה נוספת של הכוכב עם ארבעה שחקני פאריס סן ז’רמן – מרקו וראטי, אנחל די מריה, לאנדרו פארדס וניימאר, אבל גם בקבוצה מעיר האורות כבר יודעים שאין מה לבנות על הגעה שלו לקבוצה.

וראטי, די מריה, פארדס, ניימאר ומסי (אינסטגרם)וראטי, די מריה, פארדס, ניימאר ומסי (אינסטגרם)
ליאו מסי שובר את הרשת עם 3 שניות ריקוד